Letní barvy v kolekcích Vertu / Vertu telefony

Letní barvy v kolekcích Vertu / Vertu telefony

5. srpna 2010, Vertu telefony, Vertu mobilní telefony, Vertu mobily, luxusní mobily, Vertu Concierge, luxusní mobilní telefony

Sponzorované odkazy

Společnost Vertu je předním výrobcem ručně zpracovaných luxusních mobilních telefonů. Telefony Vertu jsou vyráběny v centrále společnosti Vertu v Anglii. Jsou k dispozici ve vlastních prodejnách Vertu a ve více než 200 nejlepších prodejnách s luxusním zbožím na celém světě.

Telefony Vertu se vyrábějí ve výrobním závodě v Hampshire v Anglii. Při výrobě jsou používány pouze materiály nejvyšší jakosti, jako je safírové sklíčko kryjící display a odolávající poškrábání, mimořádně odolná vysoce leštěná keramika, ušlechtilá ocel, titan, drahé kovy, jemná kůže pro příjemné držení, či ložiska z drahokamů, která jsou umístěna pod každou klávesou, takže se vždy, když stisknete klávesu, ozve uklidňující „cvaknutí“. Telefony Vertu jsou konstruovány pro minimální životnost 10 let. Každá klávesa se testuje na více než dva miliony stisknutí – celkem jde tedy na celé klávesnici o 36 milionů stisknutí, což odpovídá průměrně 20ti hovorům denně po dobu 25 let. Vertu má pro své klienty také jedinečnou službu, připravenou speciálně pro vlastníky telefonů Vertu. Ti mohou stiskem tlačítka „Concierge“, diskrétně umístěného na jejich telefonu, získat přístup k dedikovanému týmu manažerů životního stylu, kteří jsou jim schopni pomoci, ušetřit z jejich cenného volného času opravdu maximum. Služba Vertu Concierge je v angličtině dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ostatní možné jazyky (francouzština, italština, němčina, ruština a čínština) jsou k dispozici v různé dny a v různou dobu. Ke každému modelu Vertu je nabízeno příslušenství z Vertu Boutique, jakým je například i kožené pouzdro.

Během roku 2010 společnost Vertu přestavila již několik novinek. Jednou z nich je nový model nejprodávanější kolekce Constellation – Vertu Constellation Ayxta. První vyklápěcí telefon v portfoliu Vertu, Ayxta, přináší skvěle zpracovanou konstrukci luxusního mobilního telefonu a poskytuje toto mechanicky pokročilé řešení pro všechny, kteří ho upřednostňují. K dispozici jsou krásně barevné varianty – elegantní růžová, fialová a žlutá z té nejjemnější telecí kůže, ale také méně nápadná černá a hnědá. Perfektně navržený pant sedí po boku podpisu značky. K výrobě telefonu byly opět využity ty nejlepší materiály, kterými jsou nerezová ocel, rubínová ložiska, keramika či safírové sklíčko spojující se v perfektní souhru designu a kvality.

Vzdálené připojení k atomovým hodinám, díky kterým je čas na telefonu Constellation Ayxta přesnější než rotace planety Země, nejen upraví čas podle místa, kde se právě nacházíte, ale také zaručuje, že se zpozdí pouze o vteřinu každých 1 400 000 pozem­ských let. Taková je přesnost v podání Vertu.

Nová Constellation Ayxta obsahuje i GPS čip, díky kterému může pohodlně navigovat každého náročného světoběžníka. Mapy jsou obsaženy v pamětové kartě a zahrnují celý svět kromě map Severní Koree.

Vedle služby Vertu Concierge, jenž poskytuje excelentní asistenci napříč kontinenty, představuje Vertu s vypuštěním Cosntellation Ayxta také naprosto nový informační kanál – City Brief, výběr stěžejních informací přímo na displeji mobilního telefonu. Ten napomáhá klientům Vertu trefit se vždy do černého, být informován a připraven na všechna prostředí, jež je obklopují. S doporučeními na vybrané restaurace, nejnovější výstavy, nákupní místa, ale i typy na důležitou lokální i kulturní etiku, přináší Vertu veškeré informace šité na míru typickému klientovi Vertu bez nutnosti složitého vyhledávání.

Pestrá paleta Vertu telefonů byla tento rok také rozšířena o další unikátní řadu plnou oslnivých barev. Jedná se o čtyři telefony z kolekce Ascent TI, nazvané Ascent Ti NEON. Telefony, inspirovány dynamickými barvami, motivy surfových prken a plážového písku, jsou k dispozici v těchto variantách: Lime, Ice White, Hot Pink a Tangerine. Tělo telefonů z ušlechtilé oceli mdlené pískováním je nakonec umně leptáno detailem rybích šupin a tím přináší fantastický motiv z hlouby oceánů. U každého telefonu ze speciální edice Neon najdete v balení originálně zpracované pouzdro, jenž je laděno přesně do barev daného modelu.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii technika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu