Kalhoty se letos na podzim nosí v nové délce - nad kotníky!

Kalhoty se letos na podzim nosí v nové délce - nad kotníky!

16. září 2011, kalhoty podzim 2011, dámské kalhoty, dámské podzimní kalhoty, kalhoty nad kotníky, těsné, volné, skinny, podzim 2011, maxi svetry, halenky, pásek, podpatky

Sponzorované odkazy

Dámy, máme pro vás nový módní hit – kalhoty nad kotníky! Název může někomu připadat směšný, jelikož když jste kdysi měly kalhoty nad kotníky, tak se vám každý smál, že je máte po starší sestře nebo že čekáte velkou vodu. Dnes už tomu tak není! Jestliže ještě máte kalhoty, které vám sedí v pase, ale jejich délka už nelemuje vaši patu, vyndejte je z šatníku, trochu ohrňte přesně nad kotníky a dělejte s nimi parádu. Pokud ovšem chcete kalhoty nad kotníky podle nejnovějších trendů, zajděte si do obchodů s módním zbožím, protože se s nimi doslova roztrhl pytel. Najdete je všude!

Miluji věci, které se dají nosit téměř celoročně a kalhoty nad kotníky jsou tomu jasným příkladem. Jestliže se do nich po zimě a vánočních svátcích ještě dostanete můžete je nosit od jara do podzimu a budou pokaždé vypadat skvěle. Pro každé roční období zvolte jiný druh materiálu, ale délku zachovejte. Pro jaro zvolte nějaké pestrobarevné, jako je jaro samo. Na léto si pořiďte volné či harémové z bavlny. A na podzim můžete vyzkoušet riflové či kožené.

Volné

Kalhoty nad kotník se dají rozdělit do dvou kategorií podle střihu na volné a těsné. Volné jsou velice příjemné na nošení a velikým plusem je, že zakryjí vaše nedostatky, pokud máte například problém se stehny, lýtky či zadní partií. Nemusíte se do nich hodiny oblékat a hodiny je svlékat. Jsou prostě jednoduše vzdušné a lehké.

volným kalhotám nad kotníky se hodí samozřejmě podpatky. Boty na podpatku či platformě vám nohy perfektně protáhne a zúží. Tento trik je stoprocentní! Zvolte balerínky na podpatku, lodičky nebo sandály. Ke konzervativnějšímu stylu kalhot si obujte klidně polobotky a nebojte se experimentovat. Jestliže milujete kozačky, rozhodně se je nebojte k volným kalhotám nad kotníky vzít. Kozačky vám ale nezaručí dokonalé protáhnutí a zeštíhlení nohou, jelikož s kalhoty splývají.

Jako svršek si zvolte balonovou halenku, krátký svetřík, koženou bundu či košili. Na tom až tolik nezáleží, jestliže budete správně kombinovat. Nesmíte ale zapomenout, že svršek se u kalhot nad kotníky nosí zastrčený! Protáhne vám to tak perfektně celou postavu. Kalhoty nad kotníky stejně nejsou většinou bokové, a proto by k nim dlouhý svršek, který by byl nezastrčený vypadal divně. Velmi důležitý je také pásek! U volných kalhot vám perfektně vytvoří vosí pas. A jestliže zvolíte i volný vršek, budete vypadat naprosto fantasticky.

Těsné

Mezi těsné kalhoty lze zařadit například riflové nebo kožené. Těsné kalhoty jsou skvělé pro ty, kteří mají štíhlé nohy. Vytvarují tak perfektně vaši postavu a vy si budete moci připadat, jako bohyně. Těsné skinny kalhoty jsou většinou zúžené po celé své délce i v partiích kotníku, ale jsou i takové, které se jemně rozšiřují.

I k těsným kalhotám nad kotníky se nejvíce hodí boty na podpatku. Nic nezkazíte ani tím, když si k nim obujete klasické balerínky nebo nízké sportovní boty. Kozačky mají u těsných kalhot větší výhodu, jelikož když zvolíte jiný odstín kalhot a kozaček, nebudou vám spolu splývat a vytvoří vám klasický lem. Nohy vám ale ani tak neprodlouží, jako klasické lodičky, sandály či baleríny na podpatku. Možná malou nepříjemností pro některé z vás bude, že si pod kalhoty nad kotníky budete muset brát silonky. Ponožky se totiž výslovně zakazují a na podzim nebývá počasí, až tak příznivé, aby jsme mohly chodit naboso.

těsné kalhoty mají své ideální svršky. Volit můžete klidně i delší topy a tuniky. Velice pěkně v nich vypadá i zastrčená halenka a k tomu dlouhý propínací svetřík. Pásek u nich není, až tak důležitý a proto buďte vynalézavý a zkoušejte, ve kterých modelech vám to sluší. U těsných kalhot se nemusíte bát ani trendy maxi svetrů, které by se k volným kalhotám naprosto nehodily.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com Thinkstock

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu