Bandeau plavky - sexy plavky bez ramínek

Bandeau plavky - sexy plavky bez ramínek

7. srpna 2010, bandeau plavky, plavky, letní sezóna 2010, Zappos.com, Asos.com, topshop, bikiny, plavky bez ramínek, Victoria´s Secret, plavky 2010, dámské plavky

Sponzorované odkazy

Letní sezóna 2010 je v plném proudu a s ní i plavková mánie. Modelů plavek není nikdy dost a vždy je dobré mít jich v zásobě hned několik. A dnes se podíváme na další střih plavek, který by se vám mohl hodit víc než dost. Také se jedná o bikiny, ale ne jen tak ledajaké. Pod názvem bandeau plavky si možná nepředstavíte nic. Avšak označení plavky bez ramínek vám napoví téměř všechno. Ano bandeau plavky jsou druhem bikin, které si nemusíte pracně vázat kolem krku, protože jednoduše ramínka nemají.
A tak pokud se vám nelíbí, když máte opálená ramínka od plavek, s modelem plavek bandeau se vám toto stát nemůže. Jestliže jste se opalovala nahoře bez jen proto, aby vám na hrudníku nezůstaly dvě bílé čárky od plavek, pak si bandeau plavky zajisté zamilujete. Dnes si tedy představíme právě tento model plavek. Představíme si bandeau plavky online butiků ASOS.com a ZAPPOS.com, tradičně nahlédneme do oblíbeného anglického butiku Topshop a nevynecháme ani mistrovskou ukázku z tvorby americké značky Victoria´s Se­cret.


ZAPPOS.com

Společnost ZAPPOS.com byla založena v roce 1999, zprvu jako internetový butik pro obuv. Brzy se však společnost rozrostla a dnes nabízí celou škálu různých druhů dámského, pánského, dětského, společenského i sportovního oblečení. Mezi výběrem ZAPPOS.com tedy najdeme i modely bandeau plavek. Nabídka této společnosti je poměrně obsáhlá. Vybrat a inspirovat se můžete různými střihy, odlišnými motivy a jedinečnými barvami plavek bandeau. Společným znakem Zappos bandeau plavek je jejich pestrost. Ta je však tuto sezónu opravdu in, a tak ani inspirována plavkami Zappos nešlápnete vedle a budete opravdu stylová.


ASOS.com

Druhým online butikem, jehož výběr si dnes představíme je společnost ASOS.com. Pro připomenutí se jedná o jeden z největších online butiků ve Velké Británii a založen byl v červnu roku 2000. Obsahuje přes 35 tisíc různých světových a známých značek, a tak si zde vyberou i ty nejnáročnější.
Najdeme zde jak jednobarevné modely bandeau plavek, tak i modely vzorované, mezi kterými nechybí trendy floristické modely, tuto letní sezónu 2010 tolik vyhledávané a prezentované motivy. Pestřejší modely jsou tuto letní sezónu sice skutečně in, pokud však dáváte přednost jednobarevným kouskům, stylové zůstanete stejně. Jednobarevné plavky můžete totiž navíc kombinovat s mnoho odlišnými barvami u spodních dílů plavek.


Victoria´s Secret

Americká populární značka Victoria´s Se­cret, která tradičně představuje moderní, sexy ženské a stylové střihy, neporušila toto pravidlo ani u nabídky bandeau plavek. Inspirovat se zde můžete také například odlišnými kombinacemi horních a spodních dílů plavek. Bandeau plavky Victoria´s Secret jsou k nakousnutí a stejně k nakousnutí v nich budete vypadat i vy.


Topshop

Poslední společnosti bude oblíbená anglická společnost Topshop, která svým zákazníkům nabízí stejně jako předchozí společnosti neméně stylové a jedinečné bandeau plavky. Které se líbí více právě vám? Výrazné tyrkysové, bandeau plavky v provedení moderního army stylu nebo roztomilé růžovo-bílé proužkované bandeau plavky?


Ať si již vyberete jakékoliv bandeau plavky, vybírejte tak, abyste se v nich cítily pohodlně a krásně. Nám nezbývá než vám popřát plno pohodových slunečních dnů, ať už v České republice nebo někde v zahraničí, u moře, bazénu nebo jezera.

„Zdroj“: www.asos.com, www.topshop.com, www.victoriassecret.com, www.zappos.com, www.next.co.ukwww.calzedonia.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu