Fashion trends podzim 2011: Zachumlejte se do kožešin!

Fashion trends podzim 2011: Zachumlejte se do kožešin!

2. října 2011, kožichy, trendy podzim 2011, trendy zima 2011, kožíšky, kožešiny, kožešinové vesty, kožešinové límce

Sponzorované odkazy

Být jako polární medvěd je žádoucí! A to už po mnoho let. Pokud zabrousíte do minulosti, všimnete si, že nejslavnější érou kožešin byly 20., 30. a 40. léta 20. století. V té době byly znakem luxusu a pravidelně si je na sebe oblékaly ty nejslavnější hollywoodské hvězdy, mimo jiné třeba Marlene Dietrich, Greta Garbo nebo Jean Harlow.

Nikdo neříká, že kožešiny jsou spojovány pouze se zimou. Stejně tak jako v chladnějším období, nehledě na to, že v něm mají větší využití, je můžete nosit i v létě. Inspirujte se třeba trendy 70. léty, coby součástí hippie a boho stylu. Pokud ze sebe chcete udělat stylovou vílu, není nic lehčího než doplnit krátkou kožešinovou vestičku o dlouhé splývavé šaty, peříčkové doplňky a tašku přes rameno.

Léto už je ale pryč a vás jistě více zajímá jejich využití v na podzim a v zimě. Právě teď se jí můžete nabažit, co hrdlo ráčí. Kromě kabátů jsou skvělé i delší vestičky, které tento podzim na plné čáře vyhrávají před všemi klasickými svršky, které na sebe pravidelně oblékáme. K jejímu na dotek příjemnému materiálu se krásně tulí a ona se vám za to oplatí tím, že vás zahřeje. Je už jen na vás, jestli chcete působit sexy, elegantně, chic nebo sportovně, skombinováním s těmi správnými doplňky můžete být každý den jiná. Klasickou kožešinovou vestu si můžete v tomto období pořídit v nové kolekci H&M, New Yorkeru nebo na stránkách Asos.com, kde ostatně seženete vše, po čem vaše srdce touží.

Zimní kabáty z kožešiny jsou naprostou klasikou, kterou není třeba představovat. Letos můžete vsadit třeba na ten v áčkovém střihu inspirovaný 60. léty nebo pořádně huňatý kousek. Jeho objem se ale samozřejmě může projevit na vaší postavě a přidat vám až 10 kilo. Vyhnete se tomu, když naznačíte pas páskem a spodní část zvolíte hladkou. Chcete být originální? Sáhnout můžete po kožešinové kápi.

Další skvělou věcí jsou kožešinové límce. Díky nim může prokouknout jakýkoliv kabát, dají se jimi doplnit i svetry a na slavnostní příležitosti se skvěle hodí k šatům, které z vás vykouzlí luxusní krásku hodnou červeného koberce. V tom samém případě můžete použít také krátkou kožešinovou vestu a budete vypadat úžasně.

Pokud toužíte po kožešinách, ale raději sázíte na klasické kabáty a bundy, sáhnout můžete po jednoduchých kožešinových detailech, jako jsou obruby nebo vložky bund, roztomilé pletené čepice nebo sundávající se konce rukávů u kabátů. Samozřejmě také nemůžeme vynechat ruskou armádou inspirované beranice, ve kterých vám zima a červené uši rozhodně nehrozí.

Děláte si starosti s tím, jak kožešiny kombinovat? Inspirujte se!

Zdroj: asos.com, Thinkstock

Autorem článku je Katka J.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu