H&M By Night – Krásné večerní šaty, které rozzáří váš podzim

H&M By Night – Krásné večerní šaty, které rozzáří váš podzim

28. září 2011, H&M, H&M podzim, H&M šaty, večerní šaty, party šaty, společenské šaty

Sponzorované odkazy

Letošní podzim je zatím mimořádně teplý a krásný a my si tak stále můžeme dovolit nosit sukně a otevřené boty a užívat si sluníčka. Večery už jsou však trochu chladnější, ale určitě se nevzdáme stylového looku ani tehdy a zvlášť pokud nás čeká nějaká důležitá událost, na kterou je třeba se trochu vyparádit. Party sezóna se blíží a naše oblíbená značka H&M ji vidí v černých, zlatých a ostře fuchsiových tónech, nezapomněla ani na stále trendy zvířecí potisky.

Kolekce H&M By Nigt

H&M nás svou novou kolekcí večerních šatů nazvanou By Night, vyzývá k tomu, abychom se na podzim třpytily! A tudíž jsou šaty plné třpytících se detailů, flitrů a aplikací, které vás nechají zazářit. Zvláště pak šaty ve fuchsiové či ostře růžové z vás udělají hvězdu večera kdekoliv, když k nim navíc ještě obujete krásné lodičky v kontrastní barvě a vše dovršíte výraznými ale ne přehnanými doplňky, jako náušnice, náhrdelník či psaníčko, váš look bude dokonalý. Doplňky pak můžete barevně nakombinovat přesně tak, jak si přejete, neboť ladí perfektně s šaty, kromě již zmiňovaných barev, dominuje v doplňcích zlatá, která se vyjímá perfektně na náramcích a náhrdelnících, či jen v podobě zlatého detailu na černém koženém psaníčku.

Třpytu a lesku šatům dodává i materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Jedná se o satén a další jemné, hebké a lesklé materiály. Černé šaty jsou ozdobeny jemnou krajkou, která jim dodává dramatický look a nádech smyslnosti. Krajkové zdobení mají i šaty s leopardím potiskem, avšak na první pohled byste si ji ani nevšimli. Ukrývá se totiž vzadu na šatech v podobě spojovacího dílu. Odhalená záda a smyslná černá krajka, to je opravdu velmi sexy kombinace.

Ještě jsem sice neměla možnost vidět kousky z H&M By Night naživo, ale věřím, že i tak budou vypadat krásně a že splní svůj účel, a to rozzářit a dodat třpytu zachmuřenému a šedivému podzimu, který nás čeká.

Zdroj: www.hm.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu