Nový butik Magic Child - luxusní dětská móda poprvé v Praze

Nový butik Magic Child - luxusní dětská móda poprvé v Praze

6. srpna 2010, Magic Child, Pařížská Praha, oblečení pro děti, luxusní oblečení pro děti

Sponzorované odkazy

Vyhlášená fashion street v historickém centru Prahy, slavná Pařížská ulice, je od zacatku srpna opět o něco světovější. Stalo se tak zásluhou nového butiku Magic Child s mimořádně bohatým portfoliem prvotřídních italských značek. S prodejní plochou rozloženou do třech podlaží jde totiž o největší obchod v Pařížské, a co je hlavní, v Praze dosud nevídanou věcí – Magic Child je plný exkluzivního oblečení, obuvi a doplňků pro děti od 0 do 14 let. Bohatá nabídka zahrnuje vše, co by měl dětský šatník obsahovat – od každodenního nošení přes sportovní aktivity až po slavnostní šaty, vytvořené ve stylu haute couture.

V současné době Magic Child nabízí výběr z aktuálních kolekcí renomovaných italských módních značek GF Ferré, Iceberg, Miss Blumarine, Catya, Monnalisa, I Pinco Pallino, VDP Miniclub, Aletta a Jeckerson, další rozšíření se chystá v příštím roce.

Pro kvalitní, trendy, designově atraktivní dětskou módu tak konečně není nutné jezdit do zahraničí. Jak říká majitelka Magic Child Victoria Arshakyan, právě tyto, ryze praktické důvody, byly prvotní pohnutkou ke zrodu butiku: „Mám doma šestiletou dceru, parádnici, jako snad všechny dívky v jejím věku. Stejně jako já se ráda obléká do kvalitního módního zboží, jenže když jsme se spolu v Praze poprvé vydaly na nákupy, nebylo z čeho vybírat. Přiznávám, že mě to překvapilo, vždyť Praha je evropská metropole a určitě tady nejsem jediná, kdo chce dopřát dětem to nejlepší. Proto jsem se rozhodla, že zkusím tuhle díru na trhu zaplnit.“

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu