Spodní prádlo Represent Exclusive!

Spodní prádlo Represent Exclusive!

31. října 2011, Represent, Represhop.eu, Represent boxers, Represent boxerky, Represent boxerky Classic, Represent boxerky Exclusive

Firma Represent opět přichází s něčím novým, a to tentokrát s úplně novými boxerkami. Boxerky tuto firmu, dá se říct, proslavily, ale za jedenáct let své existence si stačila vydobýt přední místo mezi prodejci skateové a streetové módy u nás a daří se ji i úspěšně prorážet na zahrničním trhu. Boxerky však stále patří mezi nejoblíbenější artikly mezi zákazníky Represent shopu, a to hlavně díky svému střihu, designu a kvalitě. Represent se však rozhodl posunout hranice v oblasti boxerek ještě o něco dál a uspokojit tak i ty nejnáročnější zákazníky. Výsledkem jsou nové luxusní boxerky EXCLUSIVE.

Rerpresent CLASSIC vs. EXCLUSIVE

Represent boxers EXCLUSIVE vycházejí v podstatě z modelové řady boxerek CLASSIC, avšak oproti nim jsou vyrobené z mnohem kvalitnějších materiálů a navíc v modifikovaném střihu, který zaručí nejvyšší komfort nošení!

Pokud jste si oblíbili boxerky z řady CLASSIC a nedáte na ně dopustit, rozhodně se nemusíte bát, že by Represent s jejich prodejem teď skončil. Boxerky EXCLUSIVE totiž nemají oblíbené CLASSIC nahradit, ale naopak nabídnout něco víc. Represent tak nabízí svým zákazníkům top produkt, který je kvalitně ještě o něco dál a uspokojí opravdu i ty nejnáročnější.

Žádejte exkluzivitu!

Boxerky EXCLUSIVE poznáte na první pohled podle nové etikety s motivem vavřínového věnce, jenž je symbolem vítězství. Metafora, kterou tu Represent použil, je více než jasná, pokud zvolíte boxerky EXCLUSIVE, budete vítězem, zvítězíte totiž nad nepohodlím. Boxerky EXCLUSIVE jsou stejně jako modely klasické vyrobeny ze 100% bavlny, avšak oproti nim mají nadstandardní gramáž a vylepšený volnější střih, který zaručuje již zmiňované pohodlí. Co se týče barev a vzorů, můžete si vybrat mezi širokou paletou barev a jejich kombinací, vzory zastupují hlavně menší i velké kostky a pruhy.

Nenoste běžné spodní prádlo, žádejte REPRESENT EXCLUSIVE BOXERS! A stanete se sami vítězi!

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu