Kolekce Camaieu podzim 2011

Kolekce Camaieu podzim 2011

16. října 2011, podzimní kolekce, topy, Camaieu, podzim 2011, šaty, sukně, šátky, náramky, pásky, svetry, svetříky, tuniky, trička, košile, džíny, kalhoty, kalhoty nad kotníky, bundy, kabáty

Sponzorované odkazy

Camaieu má, i jako řada jiných známých značek, svou kolébku v zemi módy – ve Francii. Za 25 let se značka stala symbolem moderní a cenově dostupné francouzské módy. Dnes má stovky obchodů po celém světě a také mnoho šťastných zákaznic. V České republice najdete obchody Camaieu téměř ve všech velkých městech, jakými jsou Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, České Budějovice, Pardubice, Plzeň, Jihlava, Liberec a Zlín.

Trika, topy, košile a tuniky

I na podzim většina žen potřebuje dostatek triček a různých košil a tunik. Na tenhle problém Camaieu myslela, a proto se v její zimní kolekci objevuje mnoho modelů trik. Camaieu se rozhodla pro jednoduchý konzervativní styl a trička jsou vyrobená v klasickém střihu. Za barvy byly voleny samozřejmě především barvy podzimu, kterými se nedá na podzimních kolekcích nic zkazit. Velmi si Camaieu vyhrála i se vzory na tričkách. Ještě zřejmě z letní kolekce nechala Camaieu na tričkách květované vzory, poté ještě vsadila na klasické proužky a kostičky a v poslední řadě také na geometrické tvary.

Kalhoty, džíny a šortky

Nejde říct, jestli se Camaieu zaměřuje ve své podzimní kolekci spíše na bavlněné kalhoty nebo na džíny. Je to tak půl na půl. Od všeho kousek. Střih jak u kalhot, tak u džínů zvolila Camaieu spíše úzký. Délka kalhot je dlouhá i kratší nad kotníky. A kalhoty nad kotníky jsou letošní podzim obzvlášť populární! Na podzim se nosí i šortky, a proto je Camaieu do své kolekce také zařadila. Nedominují ale tolik, jako dlouhé kalhoty.

Šaty a sukně

Šaty a sukně od Camaieu snad nejvíce ze všech druhů oblečení podzimní kolekce srší podzimní náladou. Hrají všemi podzimními barvami a jsou tak stylové. Délka šatů a sukní je většinou těsně pod kolena nebo těsně nad kolena. Někomu to může připadat, jako starý model po vaší babičce, ale jestliže sladíte doplňky a hlavně punčocháče nebo silonky v červené, oranžové nebo narůžovělé barvě, tak budete sexy i v nich.

Svetry a svetříky

Tato sekce podzimní kolekce Camaieu 2011 mě moc nenadchla. Svetry ani svetříky nejsou ničím zajímavé. Barvy neoslňují a střihy také ne. Abyste z podzimního svetru od Camaieu udělali skvělí model, musíte ho vyšperkovat. Doplnit ho páskem, šátkem nebo dlouhým náhrdelníkem či korály.

Bundy a kabátky

Ještěže bundy a kabátky se povedly. Jsou elegantní a šmrncovní. Jsou delší, což všechny ženy velice ocení hlavně kvůli zdraví. Většina z nich je v konzervativních barvách černé a hnědé. Skvěle k nim budou tedy ladit jakékoli kozačky a ať si k nim vezmete rifle nebo kalhoty, bude to jedno, protože tyto bundy a kabátky jsou tak úžasné, že se k nim hodí úplně vše. A nakonec nezapomeňte na šátek nebo šál.

Doplňky

A je to tady! To, co udělá z jakéhokoli oblečku módní hit! Camaieu se zaměřilo hlavně na doplňky, které využijete na podzim nejvíc. Šátky jsou jednoduše kouzelné. Zaujmou vás svými květovanými nebo geometrickými vzory. Jsou skvěle přizpůsobené k tomu, aby vám ke všemu ladily. Pásky jsou snad ještě hezčí a náramky zkrásní každou ruku. Vše je jako obvykle v krásných podzimních barvách, tak si je pořádně vychutnejte.

Zdroje: www.camaieu.fr www.camaieu.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu