Flamingopark otevřel v Praze Design Boutique

Flamingopark otevřel v Praze Design Boutique

17. října 2011, Flamingopark, Flamingopark Design Boutique, Flamingopark e-shop

Sponzorované odkazy

Flamingopark česko-australská značka originálních výrobků, pro kterou tvoří mladí designéři z celého světa, otevřela nový Design Boutique na Praze 1.

Možná jste již slyšeli o Flamingoparku, ve světě designu a módních doplňků není Flamingopark neznámým pojmem. Již od roku 2007 jste se mohli setkávat s jejich výrobky převážně online nebo jste o ně mohli zavadit při návštěvě alternativních shopů po Praze. Maskoti plameňáci, podle kterých nese značka své jméno, dlouhou dobu sídlili na Žižkově v malém rozmanitém showroomu. Jelikož pod svá křídla přibírají další designéry a řemeslníky a nabídku rozšiřují, nezbylo jim, než se přestěhovat do větších prostor a dali tak vzniknout exkluzivnímu Design Boutique.

Nová prodejna se nachází v Truhlářské ulici na Praze 1, která sousedí s nákupním centrem Palladium. Najdete zde širokou nabídku produktů, které se mění dle stávající sezóny. V letních měsících se Flamingopark zaměřuje na šperky a módní doplňky, které můžete kombinovat s jejich linií oblečení. Kolekce na zimní měsíce jsou zase plné bytových dekorací a designových drobností. Každý si zde něco najde, ani pánové neodejdou s prázdnou, pro které má Flamingopark mimo jiné pánská trička s autorskými potisky. Obecně však platí, že co nabízí Flamingopark, vymyká se obyčeji. Obchod je zahradou sršící originalitou a zaujme i svým interiérem, na kterém se podílela mladá umělkyně Tereza Chaloupková.

O Značce Flamingopark

Značku Flamingopark založila česko-australská dvojka Martina a Andrew s jasným cílem – nabídnout cenově dostupnější šperky, módu a designové doplňky českým zákazníkům, kteří by je mohli nosit kreativnějším a více osobitým způsobem. Na výrobě produktů se podílí designéři a řemeslníci ze všech koutů světa, se kterými Flamingopark dlouhodobě spolupracuje a jejich výrobky zaštiťuje pod vlastní label. S otevřením nové prodejny rozšířil své portfolio o designéry z latinské Ameriky, kde zakladatelé momentálně rezidují.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu