Topshop – živelná módní značka

Topshop – živelná módní značka

27. srpna 2010, Topshop, www.topshop.com, Kate Moss, oblečení TopShop, Topshop podzim 2010

Sponzorované odkazy

Možná čas od času zahlédnete v časopisech kytičkované šortky, topík ve stylu „baby doll“ nebo roztomilou kabelku s mašličkami. Pravděpodobně jste objevili nějaký z originálních kousků značky Topshop. Ačkoliv na našem trhu nepůsobí dlouho, její historie má poměrně hluboké kořeny.

Držet krok s duchem doby, to je Topshop

Značka Topshop vznikla již v roce 1964 v Anglii. Jednalo se o velmi skromné začátky v sklepních prostorách obchodního domu Peter Robinson. V roce 1994 získala značka výborné prostory na London Oxford Cirkus, kde najdete prodejnu dodnes. Dokonce patří mezi největší módní obchody hlavní ulice.

Topshop poutá pozornost také spoluprací s významnými osobnostmi jako je Christopher Kane, Jonathan Saunders anebo v posledních letech topmodelka Kate Moss.

Obchody Topshop najdete zejména v Anglii a v USA, ale také v Praze v obchodním domě Palladium. Horkou novinkou je internetový obchod, který sice funguje od roku 2000, ale do České Republiky posílá objednané zboží krátce. Poštovné činní 300 Kč.

Jedinečné kolekce plné nápadů

Čím oživit šatník? Topshop nabízí několik linií, z kterých si můžete vybrat. První je hlavní linie tzv. Mainline. Specializuje se na sezónní soustředěný nákup, kterým se pravidelně obměňuje šatník.

Linie Premium je zaměřena na zákazníky, jenž požadují něco extra. Důraz je kladen na detaily jako je např. podšívka nebo lemování. Na šaty, blůzky a sukně je užíváno primárně hedvábí, šifon, přírodní vlna a kašmír jsou užívány na kabáty.

Linie Boutique má zaručovat nadčasovost, nikoliv módní výstřelky. K této linii patří často spolupráce s výše uvedenými světovými hvězdami.

Unique už svým názvem přináší něco jedinečného a má ukázat to nejlepší, co v sobě Topshop skrývá. Tato kolekce z roku 2006, prezentovaná na London Fashion Week, katapultovala Topshop mezi velké značky.

Topshop nabízí nejen širokou škálu originálních kousků oděvů, ale také jedinečných módních doplňků. Mezi ně patří zejména nápadité šperky – prstýnky, náhrdelníky, náušnice.

Velmi zajímavé jsou i kabelky, které jsou jak jednoduché a praktické tak lolitkovsky roztomilé a dívčí.

Cestu do teplých krajů Vám v době prázdnin a dovolených zajisté zpříjemní kufry a zavazadla od Topshop.

A letní noci můžete oživit hravými modely. Který chlap by nechtěl mít v posteli „supermanku“?

Oblíbené jsou především letní šaty. Ty jsou plné, květů, volánků a ženské rafinovanosti.

Pokud jste ještě k značce Topshop nenašli cestu, prohlédněte si jejich webové stránky, anebo navštivte pražský obchod. Určitě vyberete něco, co příjemně oživí Váš outfit.

Zdroj: www.topshop.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu