Nepropásněte slevy na plavky 2010 / Astratex.cz a Luxusnipradlo.cz

Nepropásněte slevy na plavky 2010 / Astratex.cz a Luxusnipradlo.cz

15. srpna 2010, sleva, akční ceny, plavky 2010, léto 2010, astratex.cz, luxusnipradlo.cz, plavky výprodej, plavky slevy, výprodej plavek, plavky 2010, dámské plavky, bikiny

Sponzorované odkazy

Již jsme si ukázali plno rozdílných plavek a moderních střihů pro letní sezónu 2010. Od klasických střihů bikin, přes monokiny, tankiny až pro bandeau plavky. V dnešním článku tedy vynecháme téma střihů a podíváme se na to, co vás také zajisté určitě potěší a zaujme. V dnešním článku o plavkách se totiž podíváme na slevy, a to co se týče sexy a módních plavek, které si můžete pořídit ve dvou internetových buticích, a to na již námi představovaných serverech www.astratex.cz a www.luxusnipradlo.cz. Oba dva tyto oblíbené a populární internetové obchody vám přinášejí plno módních střihů, zajímavých a moderních motivů plavek, zaručují vám kvalitní zpracování a v neposlední řadě také příjemné a zajímavé ceny, hlavně co se týče slevových akcí léta 2010.

Astratex.cz

Na internetové stránce online butiku astratex.cz najdete až 50% slevy, které se vztahují na značky Etna a Triola. Na všechny ostatní plavky 2010 platí sleva 30% až do vyprodání zásob. Plavky butiku astratex.cz jsou šity tak, aby se hodily na každou postavu.
Střihy jsou šity podle posledních módních trendů a jejich zpracování je opravdu kvalitní. Mezi značkami, které můžete nalézt v nabídce plavek pro léto 2010 u společnosti astratex.cz nalezenete například následující znařky – Cornette, Etna, Ranum Rise, Sesto Senso a Triola.
Všechny plavky jsou jedinečné a jen málokterá z vás si nevybere. Nakupte si slevněné plavky na www.astratex.cz a zazařte i vy u bazénu i u moře.

Cenově se plavky pohybují od 400 Kč, přičemž jednotlivé díly (spodní nebo horní díly) jsou samozřejmě levnější. Nakonec si zde můžete pořídit i plavkové sexy sukýnky, ve kterých se můžete procházet po pláži, i po koupališti.
Mimo dámských plavek, které si ukážeme na obrázcích, zde najdete i plavky pánské a dětské. Pokud nevíte, jak o plavky pečovat, na astratex.cz si můžete i toto přečist. Neváhejte proto, a navštivte internetový butik astratex.cz i vy co nejdřív, aby vám ty vaše vybrané nevykoupila nějaká jiná.


Luxusnipradlo.cz

Ani internetový obchod luxusnipradlo.cz nezaostává za výběrem plavek pro léto 2010. Kromě jejich internetového butiku můžete navštívit i kamenné obchody, jejichž výčet najdete na internetové stránce www.luxusnipradlo.cz.

Výprodej plavek pro léto 2010 začíná na minimálních 30%. Mimo dvoudílných plavek ve výprodeji najdete i plavky jednodílné. Akční ceny se pohybují již od 315 Kč, najdete tu však i mnohem dražší plavky. Mezi značkami zde objevíte značky Naturana, Felina či Siélei. Ani v případě nákupu plavek 2010 v internetovém obchode www.luxusnipradlo.cz neváhejte. Zásoby se určitě tenčí a vy byste zajisté nechtěly přijít o tak skvělou možnost nákupu plavek s nejméně 30% slevou, když léto ještě neskončilo. Buďte dokonalá v plavkách z internetové butiku luxusnipradlo.cz i vy. Nákupu litovat určitě nebudete.


Zdroj: www.astratex.cz, www.luxusnipradlo.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu