Pánské parfémy podzim 2011

Pánské parfémy podzim 2011

30. října 2011, Benjamin Millepied, Giorgio Armani, Code Sport, Champion Energy, Davidoff, Yves Saint Laurent, L´Homme Libre, podzim 2011, pánské parfémy

Sponzorované odkazy

YVES SAINT LAURENT – L´Homme Libre

Francouzský král módy Yves Saint Laurent přichází letos na podzim s novou vůní L’Homme Libre. Tato vůně je novou variací již legendární L’Homme. Novinka Libre je ale oproti L’Homme svěžější, mladistvější, a přesto velmi mužná. Můžete ji nosit každý den. Její design je stejný jako u L’Homme, flakonek je však zbarven do slušivé modré.

Horními složkami parfému jsou anýz, bazalka a fialkové listy. V srdci tluče muškátový ořech a růžový pepř. A jako poslední je základ, který provoní vetiverem a pačulí. Tato vůně je příjemně peprná, ale najde se v ní i její sladké já.

Jedná se o jeden z nejnovějších parfémů tohoto podzimu, a proto jeho cena ještě o tolik neklesla. L’Homme Libre si můžete zakoupit za 2 000–1 000,–Kč, a to v lahvičkách o objemech 40ml, 60ml a 100ml. Tváří parfému se stal francouzský choreograf a tanečník Benjamin Millepied.

DAVIDOFF – Champion Energy

Nejnovější vůní od Davidoff je mužný Champion Energy. Davidoff si dal extra záležet, aby vytvořil parfém, který muži ocení. Mužnost se projevuje už i v designu lahvičky, který má tvar činky. Champion Energy je zkrátka nabitý neskutečnou energií.

Parfém je citrusově-kořenitý, a to také díky horním složkám, které obsahují grapefruit a bergamot. Kořenitá esence se projeví v srdci, kde ucítíte galbanum a koření. A v nejhlavnějším základu máme lišejník a cedrové dřevo.

U tohoto parfému si připlatíte především za kvalitu značky Davidoff. Toaletní vodu s rozprašovačem v lahvičkách o objemech 50ml a 90ml můžete zakoupit za cenu 1 200–900,–Kč. Champion Energy si můžete dopřát ve stejném designu i jako vodu po holení.

GIORGIO ARMANI – Code Sport

Novinka od Armaniho Code Sport je vůně určená speciálně ke svádění a divokou zábavu. Je vzrušující a osvěžující. Všichni muži si s ní budou připadat jako opravdoví bozi. Armani je hold značkou kvality a vytříbeného vkusu. Nic jiného než skvělé zboží od této značky nemůžeme čekat.

Se složkami ve své nové vůni si Armani dost vyhrál. V hlavě se skrývá mandarinka, zázvor a citron. Srdce bije jen pro jednu vůni a tou je máta. Základ je naopak plný ambrou, vetiverem a také zázvorem. Parfém obsahuje mnohem více složek vůní, ale zveřejňovány jsou jen ty nejhlavnější, které náš nos upoutávají nejvíce.

Armani rozjel kampaň Code Sport ve velkém stylu, a proto jej v parfumériích nalezneme v pěti různě velkých lahvičkách 30ml, 50ml, 75ml, 100ml a 125ml. Můžete si vybírat, a to za cenu 2 000–750,–Kč.

Zdroje: www.parfemy.cz www.youtube.com Thinkstock

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu