Páskové sandálky - módním hitem léta 2010

Páskové sandálky - módním hitem léta 2010

12. srpna 2010, páskované sandálky, Baťa, Deichmann, Esprit, léto 2010, letní obuv, páskové boty, páskované boty, sandály léto 2010, boty léto 2010, letní obuv, letní boty

Sponzorované odkazy

Při extrémně vysokých letních teplotách se nám v teniskách a v jiných plných botách chodí poměrně nesnadno. Ideálním typem obuvi jsou žabky neboli flip flopy. Ale co když na ně zrovna nemáme chuť? Pak jsou tu pro vás na výběr přeci ještě letní páskové sandálky. A právě o nich bude v dnešním článku řeč.
Letní páskové boty byly oblíbené již minulý rok v létě. Jakou nabídku si pro nás ale přichystal letošní léto 2010? Představíme si výběr páskových sandálků značek Baťa, Deichmann a Esprit.


Baťa

Páskové sandálky se stejně jako flip-flopy hodí téměř ke všemu. Jedná se o poměrně univerzální obuv, kterou si můžeme vzít k džínům, sukni i kraťasům. Společnost Baťa vám nabízí hned několik tipů páskových sandálků. Některé z nich jsou opravdu tvořeny pouze několika tenkými pásky, u jiných jeden pásek navazuje na druhý. Páskové boty jsou praktické hlavně díky tomu, že se nám v nich nepotí noha. Vždy však vybírejte takové páskové sandálky, které vám přesně sedí a ve kterých se budete cítit pohodlně. Při špatném výběru páskových bot by vás totiž mohly pásky tlačit do kůže, což by při dlouhém chození mohlo být opravdu nepříjemné a bolestivé. Baťa si pro nás na léto připravil opravdu velice pestrou nabídku těchto typů bot. Najdeme mezi nimi všelijaké odstíny barev, sandálky ploché, ale o ty na podpatku. Nechybí na nich ani různé ozdoby, jako jsou kamínky nebo cvočky. Vyberete si tu, i pokud patříte mezi elegantnější typy, ale i pokud dáváte přednost ležérnějšímu a sportovnějšímu stylu. Společnost Baťa myslí totiž na všechny. Mimojiné je na velkou část těchto páskových sandálek nastavena sleva, a tak vás jejich nákup nepřijde ani na velké peníze, spíše naopak.


Deichmann

Ani společnost Deichmann nezaostává za nabídkou páskových sandálků a připravila si pro své zákazníky poměrně rozsáhlý výběr. Většina páskových sandálků společnosti Deichmann se vyjímá v přírodních barvách, jako jsou různé odstíny hnědé. Oblíbenou, zdá se, byla také barva modrá a samozřejmě mezi výběrem nechybí ani klasická barva černá. Co se týče podpatků, i společnost Deichmann vám nabízí páskové sandálky bez i s nimi. Mezi oblíbené typy podpatků patří letošní léto podpatky širší a mohutnější a nesmíme zapomenout a zmínit také oblíbené boty na klínu, které letos patří k módním hitům.


Esprit

Velice módní a opravdu stylové páskové sandálky nabízí i luxusní, oblíbená a mezi mnoha lidmi známá značka Esprit. Mezi modely této značky nalezneme spíše elegantnější modely páskovaných sandálků bez podpatků. I páskové sandálky Esprit jsou často dozdobeny kamínky a cvočky. A tak pokud ještě nemáte páskované sandálky, ať už ty na podpatku nebo bez, neváhejte a určitě si nějaké pořiďte. A když v nich náhodou budete muset přetrpět nějaký ten letní déšť, věřte, že vám aspoň nebudou muset další dva dny schnout.
Správně koupené páskované boty jsou pohodlné a navíc patří mezi jedny z nejposlednějších módních trendů, co se týče výběru letní obuvi. A tak neváhejte, a běžte navštívit třeba jeden z výše zmiňovaných butiků, Baťa, Deichmann nebo Esprit.


Zdroj: www.bata.cz, www.deichmann.de, www.esprit.de

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu