Vyberte si správně! - Pánské kabáty zima 2011/12

Vyberte si správně! - Pánské kabáty zima 2011/12

6. listopadu 2011, elegantní kabáty, Zara, H&M, C&A, Blažek, Pietro Filipi, podzim 2011, zima 2011, pánské kabáty, dlouhé kabáty, krátké kabáty, sportovní kabáty

Sponzorované odkazy

Jsme právě tak akorát na rozcestí mezi podzimem a zimou. Tenhle stav je už podle mě potřeba řešit trochu vážněji, jinak bychom si mohli přivolat vážné potíže. Počasí už nám pomalu nedovoluje oblékat si jen to, co chceme anebo to, co se nám líbí a cítíme se v tom dobře. V lehkých bundách nebo ležérních vestách nám je už zima, a proto tu je optimální řešení, jakými jsou pánské kabáty.

V dnešní době se podle mě už nepovažuje žádný model za zženštilý, a proto pánové můžete v klidu a bezstarostní do pánského kabátu jít. Jestliže si netroufnete vybírat kabát v obchodech, jakými jsou například H&M či C&A, které mají jen tak mimochodem perfektní ceny, tak to můžete zkusit třeba v obchodě Zara, kde je to poněkud míň nápadné. Pokud patříte mezi ty zámožnější, budete si moci dovolit ,,echt“ kvalitní kabát od firmy Blažek Praha či pietro filipi. Existují ale také mnohem větší velikáni mezi pánskými kabáty a to jsou kabáty od Calvina Kleina, Brooks Brothers nebo Banana Republic.

Zvolte si délku – například nad kolena

pánských kabátů je délka ke kolenům zřejmě tou nejtypičtější. Pánové se v ní cítí elegantně i ležérně. Tyto kabáty působí velmi decentně a na mužích vypadají sexy. Chlap v elegantním kabátu ke kolenům se téměř všem ženám bude jevit jako atraktivní. Tento model opravdu upoutá pozornost. Ale pozor! Musíte si zvolit správně. U kabátů velmi záleží na tom, jestli vám bude perfektně sedět. Pokud ne, raději se do toho nepouštějte, jelikož by to mohlo způsobit katastrofu a ne užitek. Pánský kabát si můžete nechat užít i na míru, ale počítejte s tím, že si za to připlatíte.

Nebo raději délku pod kolena?

Pánské kabáty pod kolena vzbuzují dojem větší elegance. Pokud pracujete či se pohybujete ve světě, kde je nevhodné si nevzít společenské oblečení, zvolte délku skoro až ke kolenům. Dnes už tyto kabáty nejsou, co bývaly a rozhodně v nich nebudete vypadat špatně. Móda se neustále vrací, ale stále jde s dobou, a tak je tomu i tady. A hlavně! Nehleďte na kvantitu, ale na kvalitu! Jestliže si pánský kabát ke kolenům oblíbíte, už nikdy ho nebudete chtít sundat, a proto se rozhodujte pečlivě.

Pro ty sportovnější

V případě, že nejste na elegantní styl, pánské kabáty se vyrábějí i v tom sportovnějším stylu. Jedná se většinou o klasické šusťákové kabáty. Vyrábí je známé sportovní značky, jako jsou Nike, adidas, Umbro a další, tudíž se nemusíte bát. Tyto modely kabátů možná oceníte i o malinko víc, než předešlé, jelikož mají většinou i teplé podšívky a šusťákovina je větruvzdorná, a proto je v nich teploučko. A jedná se o též velmi pohodlné a dobře vypadající pánské kabáty.

Zdroje: www.polyvore.com, Thinkstock

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu