Už jsou opět tady! - Legíny k šatům

Už jsou opět tady! - Legíny k šatům

9. srpna 2010, legíny k šatům, legíny, barevné legíny, bavlněné legíny, legíny s krajkou, legíny z umělých vláken, 3/4 legíny, proužkované legíny

Sponzorované odkazy

Nacházíte je ve všech obchodech? Vidíte je na všech pannách ve výkladních skříních? Ano, už jsou zase tady! Legíny k šatům. Letos se s nimi opravdu roztrhl celý pytel. Můžete si vybrat černé, modré, fialové nebo proužkované, s puntíky či s krajkou. Takže se v obchodě alespoň na chvíli zdržte a už si konečně vyberte!

Legíny k šatům jsou rovněž velice praktické. Budou se vám hodit takřka ke všemu. Legíny vám budou slušet, i když si k nim vezmete sukni, kraťásky, dlouhé halenky nebo módní tuniky. Rozhodně nebude vadit ani, když si legíny obléknete jen tak samotné třeba k trendy džísce.

Legíny se vyrábí z elastického materiálu. Perfektně obepínají vaši postavu a jsou nadmíru pohodlné. Zcela určitě to ale neznamená, že by jste se měly legín bát. Legínám v žádném případě nevadí, že nemáte dělanou postavu přesně pro ně. Jestliže ale máte i přesto zábrany, vyzkoušejte třeba právě černé nebo proužkované legíny, které vaše nohy zaručeně opticky zeštíhlí a vy se budete moci cítit dobře.

Legíny s krajkou

Sexy legíny s krajkou se vám budou skvěle hodit k šatům do společnosti i k letním šatům na procházky s přáteli. Legíny zakončené kraječkou jsou velice decentní a stoprocentně zaujmou na první pohled. Častokrát jsou doplněny štrasovými kamínky nebo mašličkami. Legíny se vyrábějí jakkoli dlouhé. Nejčastější jsou ¾ legíny ale délku si samozřejmě můžete zvolit samy. Taktéž je to i u barvy. Legíny s krajkou jsou většinou vyráběny v decentnějších barvách, bílé nebo černé. Ti, co mají rádi odvážnější barvy, si na své přijdou určitě taky.

Barevné legíny

Vzpomeňte si na veselé osmdesátky s barevnými legínami. Nebojte se zariskovat a skočte do nich po hlavě. Čím pestřejší barvy zvolíte, tím se váš den stane radostnějším. Pestrá je také nabídka materiálů. Nejpohodlnější jsou samozřejmě bavlněné legíny, ale dnes se stávají čím dál tím oblíbenější legíny z umělých vláken. Barevné legíny jsou často zpestřené různými vzory, kterými jsou puntíky, pruhy, kytičky nebo srdíčka. Jestliže patříte ke statečnějším, můžete zkusit i legíny, které mají každou nohavici jinou, a to už si budete moci připadat, jako lidé žijící ve vrcholném středověku.

Zdroj: www.shopstyle.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu