Nesmrtelné sluneční brýle Ray Ban Wayfarer

Nesmrtelné sluneční brýle Ray Ban Wayfarer

16. srpna 2010, Wayfarer, Ray Ban, zrcadlovky, sluneční brýle, dioptrické brýle, Raymond Stegeman

Sponzorované odkazy

Letos není ještě na sluneční brýle pozdě, a proto rozhodujte pečlivě, ve kterých si zbytek léta užijete. Do šuplíku ukliďte teď již nemoderní pilotky, mouchy, zrcadlovky a zajděte si pro trendy brýle Wayfarer. Jejich originální tvar vás zanese do 80.let, ze kterých se dnes vrací čím dál tím více módních trendů.

Ray Ban Wayfarer

Značka Ray Ban vyrábí prvotřídní brýle již od roku 1937. Ale až teprve roku 1952 navrhnul designer Raymond Stegeman pro značku Ray Ban luxusní brýle Wayfarer a ty se brzy dočkaly popularity. Po jejich rychlém rozkvětu následoval ale zase prudký pád. Velice poklesly tržby a na trh se začaly dostávat konkurenční značky a jiné druhy brýlí. Například roku 1981 se brýlí Wayfarer prodalo pouze 18 000 párů a jejich výroba už neměla téměř cenu. Když byly brýle Wayfarer na pokraji ukončení výroby, objevily se roku 1982 a 1987 ve více než 60 filmech a televizních pořadech za rok a tím pádem se zintenzívnila poptávka po nich. Brýlím Wayfarer vzrostla velká popularita i u hudebníků a značka Ray Ban pak musela roku 1989 svou nabídku brýlí Wayfarer rozšířit ze dvou modelů na více než 40 modelů. A tak to jde s poklesy a comebacky brýlí Wayfarer až dodnes. Proto radím, jakmile bude čekat Wayfarery znovu další pokles, neuspěchejte se a nevyhazujte je. Nikdy totiž nemůžete vědět, kdy budou opět v kurzu.

Dioptrické brýle Wayfarer

Vám, kterým už nevyhovují klasické okoukané dioptrické brýle doporučuji stylové dioptrické brýle Wayfarer. Nebuďte upjatí a svým starým dioptrickým brýlím nastavte revoluci. Otravné nošení brýlí nemusí být už s Wayfarery pravda. Vybrat si můžete mnoho trendy druhů brýlí Wayfarer ve stylových barvách. Ovšem za dioptrické brýle Wayfarer od značky Ray Ban si trochu připlatíte. Ceny se pohybují okolo 2 000–3 000,–Kč. S brýlemi Wayfarer se přece nemusí dělat paráda jen během slunečních dnů.

Wayfarery zrcadlovky

Nechcete být letošní sezónu pozadu, ale přitom se nechcete vzdát oblíbených zrcadlovek? Nebojte se! Lze spojit moderní Wayfarery a oblíbené zrcadlovky v jedno. Jsou jich plné obchody a internetové e-shopy. A musím říct, že vypadají opravdu perfektně. Tak hurá na nákupy a ať sluníčko ,,wayfarerkám“ pře­je.

Zdroj: www.fashionfuss.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu