Kolekce Party od H&M

Kolekce Party od H&M

16. listopad 2011, H&M, H&M Party, H&M oblečení, H&M kolekce Party, party šaty, party topy, oblečení na party

Sponzorované odkazy

Ti, kteří jsou nadšeni ze spolupráce Versace a H&M, teď dost možná odpočítávají poslední hodiny do uvedení kolekce do obchodů, která u nás proběhne zítra, tedy 17. 11. v 8 hodin ráno v Myslbeku v Praze. Praha tak ten den bude poznamenána nejen demonstracemi a manifestacemi, jako každý rok, ale také šílenou honbou nejedné „fashionistky“ a nejednoho „fashionisty“ za kousky, které budou mít na rubu našito „Versace“. Tedy bude tomu tak alespoň v okolí nákupní galerie Myslbek a představa Prahy, na jedné straně demonstrující proti vládním reformám a na druhé straně šílící po pravém kousku od Versace za „pár“ korun, mě celkem baví. Ve skutečnosti, to nebude tak „horké“, já vím. Kolekce Versace bude za pár hodin rozebrána a Praha tak po zbytek dne zůstane jenom tou demonstrující Prahou. Pro ty z Vás, kteří se do Prahy za Versace nechystají, tu mám dnes jinou ochutnávku z dílny H&M, a to mnohem přístupnější. Jedná se o kolekci Party od H&M, která, jak již název napovídá, je plná kousků, se kterými uděláte dojem na nejedné party či společenské akci.

Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz) Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz) Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)

Party kolekce H&M aneb každý si vybere

Nutno říct, že letos je nabídka Party kolekce opravdu pestrá a bohatá a já jen stěží odolala pokušení umístit do tohoto článku všechny fotografie Party kolekce. Myslím si, že letos si u H&M vybere něco na party opravdu každý. V nabídce jsou jak rozverné krajkované šatičky pro dívky, tak i sexy šaty, které podtrhnou ženské křivky. Pro ty dámy, které se lépe cítí v kalhotách, si H&M připravilo krásné společenské kalhoty s vyšším pasem, ale i legíny či celé kalhotové kostýmky. Přirozeně v kolekci najdete i perfektně hodící se doplňky, jako mini kabelky, roztomilá psaníčka s velkou mašlí, lodičky, náušnice a další šperky.

Co se týče barev, H&M zůstává věrné černo-fuchsiové kombinaci, dále však sází na zlatou, stříbrnou, fialovou, červenooranžovou, krémovou či bílou. Mimoto v kolekci objevíte i pár květinových potisků a již zmíněnou krajku či průhledné části.

Dámská část kolekce Party pro tento rok je, myslím si, více než povedená a jen doufám, že se u nás bude dát koupit většina z této krásné kolekce.

Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)Kolekce Party od H&M (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu