New Yorker vidí podzim v pořádném zatmění / New Yorker podzim 2010

New Yorker vidí podzim v pořádném zatmění / New Yorker podzim 2010

29. srpna 2010, New Yorker, New Yorker obleční, New Yorker kolekce podzim 2010, New Yorker podzim 2010, Twilight, Twilight Saga, Twilight Saga Eclipse, Robert Pattinson

Sponzorované odkazy

Musím se přiznat, že jsem kult jménem Twilight zpočátku dost podcenila a když mě minulý rok moje kamarádky vyhecovaly k hromadné návštěvě kina, kde právě promítali New Moon, řekla jsem si „proč ne, třeba to bude sranda“. A to opravdu byla a veliká, nicméně nikdy by mě nenapadlo, že Twilight Saga na plátně může oslovit takové masy a už vůbec ne, že se z toho stane opravdový fenomén. Z omylu mě vyvedlo nejedno ocenění, které se dostalo hlavním představitelům, ze kterých se staly dokonce sex symboly, a pak také právě rozmach Twilightu a jeho tématiky i v módě.

Upírská tématika filmaře a následně jejich diváky vždy velmi přitahovala, avšak dlouho byli upíři zobrazováni jako ošklivá, krvežíznivá stvoření, která se nesmí ukazovat na denním světle a spolehlivě je zapudí česnek a zabije kolík vražený do hrudi. V Twilightu by však Buffy se svými špičatými kolíky neuspěla. Hlavní hrdina Edward je romantický, rozervaný a krásný upír, který se zamiluje do středoškolačky a hlavně neupírky Belly a zde začínají všechny problémy. Zhruba před dvěma měsíci a půl vstoupil do kin třetí díl Twilight Sagy nazvaný Eclipse, tedy zatmění a s obrázkami s Bellou, Edwardem a jeho rivalem Jacobem se roztrhl pytel. Zatmění, kam se podíváte. A tak zatímco sledujete nedočkavě na plátně, zda si Bella vybere bledého Edwarda nebo temperamentního Jacoba, já kupuji v drogerii šedostříbrný lak na nehty od jedné kosmetické značky a po příchodu domů zjišťuju, že ta malá lahvička s mým vytouženým odstínem nese název „Hide Bella Hide“ . Zatmění, kam se podívám..teď dokonce už i na mým nehtech.

Podzim v New Yorkeru podle Twilightu

Jak už jsem řekla, znovu objevená upírská tématika a pak hlavně konkrétně Twilight se opět velmi zalíbil designérům, fotografům a různým jiným umělcům. Posledními „okouzlenými“ byli designéři německé značky New Yorker, která tento podzim přichází s pořádně temnou kolekcí, plnou černé, fialové, šedé a tmavě modré. Nutností je samozřejmě kůže, a to jak v podobě úzkých černých kalhot, tak i sexy minisukní či bundičk. New Yorker pro svou Amisu & Smog kolekci však čerpá i z klasického zobrazení upírů, a tak jsou dámské košile ze saténu zdobeny fiží, topy a šaty krajkou. Budou se opět nosit síťované černé punčochy a kotníčkové boty na podpatku s tkaničkami. Výrazným prvkem v kolekci jsou vedle kůže i kožešiny a celé kožíšky v různých barvách.

Každý podzim je pochmurný a tmavý, ten letošní však bude pořádně temný. Jak jinak při zatmění, že?

Zdroj: www.newyorker.de

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu