Jedinečná trička s potiskem – zaujměte i na podzim 2010

Jedinečná trička s potiskem – zaujměte i na podzim 2010

4. září 2010, trička s potiskem, trička s nápisy, trička s obrázky, vlastní tričko, Spiderman, Snoopy, Minnie, Flash, Batman, Pepek námořník

Sponzorované odkazy

Ze všech triček kolem na vás hledí postavičky ze známých animovaných filmů nebo z nich křičí nápisy anglických frází typů „BOYS ARE TOYS“ a „DON'T EAT YELLOW SNOW“? Člověk je prostě tvor vynalézavý a ještě více kreativní. Buďte také a vyberte si z nabídky triček s potiskem a zvolte si to, které se k vám hodí nejlépe.

Vlastní tričko

Chcete mít originální tričko, které nebudete muset schovávat, když ho uvidíte na minimálně pěti jiných lidech za den? Pak jsou tu pro vás speciální internetové e-shopy, na kterých si budete moci vytvořit vlastní tričko díky unikátním programům. V programu si zadáte, jaký střih trika chcete mít, jakou barvu a jaký materiál a pak už si jen můžete vybírat z řad předem připravených obrázků jednotlivých internetových e-shopů a triko je skoro hotové. Jestliže nebudete chtít jen strohé tričko s obrázkem, smíte si vybrat i z velkého množství textů. Pokud jste ale jedni z těch, kterým už lezou všechny anglikanismy krkem, můžete si na své tričko navrhnout i vlastní text. A když už vám nebude vyhovovat ani tohle, je tu ještě poslední řešení. Do programu se dá nahrát i vlastní obrázek či fotografie a to už je potom naprostý originál, jako od módního návrháře. A ptáte se na cenu tohohle luxusu? Cenu si dá se říct vybíráte také sami. Podle toho, jak jste nároční a jak chcete, aby vypadalo vaše originální tričko. Odhadem se tedy mohou ceny ,,vlastnoručně vyrobených" triček pohybovat od 300 do 3000 Kč. Sami si to vyzkoušejte například na www.t-shock.eu.

Trička s obrázky

Dnes jsou čím dál tím více oblíbenější obrázky přes celé tričko. Výhodou je, že si můžete vybrat tričko s jakýmkoli obrázkem. Nejprodávanější jsou trička s obrázky animovaných amerických hrdinů, jako jsou Simpsonovi, myška Minnie, Pepek námořník nebo Snoopy. Na své si přijdou i fanoušci komiksů. Mezi často prodávanými jsou právě trička komiksových postav Spidermana, Batmana nebo Flashe. Čeští výrobci se naopak vyžívají v naší politické scéně. Na trička tisknou obrázky politických představitelů, parodují politickou situaci a nebo se snaží znázornit některé politické názory. Výběr je více než široký, a proto si na své přijde určitě každý.

Trička s nápisy

Povzbuzující, provokativní a trendy, to jsou trička s nápisy. Podle trička a nápisu na něm se pozná člověk. Pro mnohé lidi jsou proto trička s nápisy jedním ze způsobu vyjádření. A že jich na trhu je. Můžete si vybrat trička s nápisy v angličtině, které jsou tak trochu magická, jelikož anglický jazyk neovládají všichni. Pak jsou tu ale také trička s českými nápisy. A jak již bylo zmíněno, vlastní nápis na tričku si můžete navrhnout i sami.

Zdroj: www.complex.com www.polyvore.com, www.t-shock.eu

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu