Vánoční dárky pro rok 2011 od Astratex.cz

Vánoční dárky pro rok 2011 od Astratex.cz

7. prosince 2011, vánoční dárky tipy, vánoční dárky, dárky 2011, spodní prádlo, astratex.cz, termoprádlo, župany, sexy prádlo, boxerky, slipy, podprsenky, košilky, komplety

Spodní prádlo získalo bohužel nálepku užitečných, a tudíž trochu nudných dárků. Pokud ale vyberete to správné prádlo, rozhodně může být takový dárek pod stromečkem milým a příjemným překvapením. Zabruslete na internetové stránky www.astratex.cz, kde vyberete nejen spodní prádlo například pro partnera či partnerku, ale například i termoprádlo pro taťku či bratra sportovce, nebo župan třeba pro babičku.

Překvapte partnerku svůdným prádlem

Ženy většinou raději zainvestují do kvalitního a pohodlného spodního prádla, než do sexy kompletu, který na běžné nošení rozhodně není to pravé. To ale neznamená, že se nám svůdné prádlo nelíbí! Naopak. A věřím, že většinu žen by dárek v podobě sexy podprsenky a kalhotek, které navíc vybral sám partner, potěšil. Na stránkách astratex.cz si můžete vybrat ze spousty kompletů, kostýmků nebo i košilek, které atmosféru ve vaší ložnici okoření!

Potěšte partnera pohodlím

Svůdné prádlo je spíše doménou žen, a ačkoliv se to může zdát nespravedlivé, pro muže se ho ani tolik nevyrábí. Pohodlného a kvalitního prádla ale není nikdy dost a většinu mužů potěší asi více, než například pánská tanga. Není to ale samozřejmě pravidlem, a na astratex.cz samozřejmě bavlněná a moderní pánská tanga pořídíte. Jinak zde ale naleznete spoustu boxerekslipů v jednobarevném provedení, či s vtipnými a veselými obrázky.

Termoprádlo pro sportovce

Zima je i obdobím nejrůznějších oblíbených sportů, kde každý muž i žena využijí kvalitní termoprádlo. Ať už hledáte termotrika s dlouhým i krátkým rukávem, spodky nebo třeba termoboxerky, vše vám obchod astratex.cz nabídne.

Župany pro každého

Kdo by se v zimě rád nezachumlal do teploučkého županu? Možná jste si všimli, že ten partnerův, nebo třeba babičky už rozhodně nevypadá dobře a potřeboval by místo sebe nového a heboučkého náhradníka. I s tímto vám stránky astratex.cz pomohou a vy tak konečně seženete užitečný dárek, který navíc potěší!

Zdroje: www.astratex.cz

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení, spodní prádlo a vánoční dárky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu