Originální vánoční dárky pro muže

Originální vánoční dárky pro muže

9. prosince 2011, Arde Style Shop, vánoční dárky, vánoční dárky pro muže, vánoční dárky 2011, tipy na vánoční dárky, Vánoce 2011, dárky na Vánoce 2011, pánské doplňky

Hledáte originální vánoční dárek? Objevte spolu s námi ty nejkrásnější vánoční dárky pro muže z butiku Arde Style Shop. Překvapte svého partnera charismatickými dárky mimořádné kvality. Exklusivní dárky předních světových značek a vysoké prestiže pouze z butiku Arde.cz


Dárky nejvyšší kvality a prestiže

Pánské aktovky Markiaro jsou příkladem perfektního italského řemeslného zpracování. Jsou výsledkem péče a porozumění návrhářů, jenž vytvářejí formy, a umělců, kteří vtiskují výrobkům jejich konečnou podobu. Nejvyšší kvalitu aktovek deklarují prestižní certifikáty kvality. Řada aktovek Markiaro Executive byla oceněna cenou TOP QUALITY za použité materiály a zpracování.


Originální ručně šité kravaty z nejkvalitnějšího hedvábí

Překrásné vysoce kvalitní kravaty Markiaro o vysoké gramáži jsou ručně šité s nejvyšší pečlivostí italskými mistry.

Kravaty Markiaro jsou ručně vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, které procházejí čtyřnásobným, pětinásobným a v některých verzích i šestinásobným procesem, aby bylo docíleno kvality, která tyto kravaty proslavila. Všechny kravaty Markiaro jsou ručně střižené, aby bylo docíleno dokonalé harmonie se vzorem a tkaninou. Následně jsou kravaty ručně nahrubo sešité, aby byla kravata dokonale vystředěná a vyvážená. Ve výrobním procesu pak nastupuje speciální jemný ruční steh prováděný pouze letitými mistry dokonale ovládajícími řemeslo. Jako závěr následuje výšivka, dokládající precizní zakončení kravaty. Dokonalý střih, šití, lemování a výběr úžasných materiálů činí z kravat Markiaro skutečný „masterpiece“, který muži rádi nosí. V roce 2008 a 2009 obdržely ocenění jako nejkvalitnější kravaty světa.

Kravaty Markiaro jsou dostupné v několika originálních designech: s ukrytým přívěskem ve tvaru srdce z pravého červeného korálu a 18kt zlata, s tajnou kapsičkou na kreditní kartu, s talismanem pro štěstí a další.


Vánoční dárky pro muže: Pánské kožené peněženky

Široký sortiment pánských kožených peněženek vysoké kvality a originálního designu. Například luxusní pánská kožená peněženka vyrobená z nádherné anglické koňské kůže uvnitř vyložená pravou hadí kůží v červené barvě. Nebo černá kožená peněženka ručně vyrobená z nádherné anglické koňské kůže v černé a krémové barvě, uvnitř vyložená nádherným jemným červeným semišem.


Tip na vánoční dárek: Manžetové knoflíky z ryzího stříbra

Překrásný luxusní dárkový set pro muže ve formě stříbrných manžetových knoflíků a spony na kravatu s diamantem pro muže vytříbeného stylu. Ryzí stříbro leštěné do vysokého lesku je dekorováno rytinou se vsazeným diamantem.

Darujte jako vánoční dárek originální manžetové knoflíky špičkové kvality vyrobené z ryzího stříbra. V nabídce je široký sortiment různých tvarů: letecké knoflíčky, knoflíčky ve tvaru golfového míčku či dokonce Formule 1.


Vánoční dárky na poslední chvíli s expresním dodáním

Luxusní butik Arde.cz garantuje svým zákazníkům dodání zboží do Vánoc. Pokud budete s objednáním váhat a budete nakonec vybírat dárky na poslední chvíli, můžete až do 23.12. objednávat zboží s garancí doručení do druhého dne. Navštivte sekci zboží skladem a vybírejte vánoční dárky pro muže s expresním dodáním.

Luxusní butik Arde.cz je autoritou na poli luxusní módy u nás. Zastupuje přední světové značky na českém a slovenském trhu. Arde.cz je velice oblíbeným místem nákupu celebrit a významných osobností. Butik Arde.cz doporučují přední módní časopisy a další média.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii doplňky a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu