Boty a jejich slevy aneb velké letní slevy obuvi Baťa, Deichmann či Mango

Boty a jejich slevy aneb velké letní slevy obuvi Baťa, Deichmann či Mango

23. srpna 2010, slevy na obuv, zlevněné modely obuvi, Baťa, Mango, Deichmann, výprodej obuvi, výprodej obuvi Baťa

Sponzorované odkazy

Přiznejme se, která z nás nemá ráda nakupování nových botiček? Ruku na srdce, málokterá z nás si řekne, „tak, teď mám doma tolik bot, kolik bych mít chtěla“. Nejen s novou sezónou rády spěcháme do obuvi a vybíráme lodičky, kozačky, polobotky, sandálky, balerínky, žabky tenisky a jiné modely bot. Procházíme butikem a první, čeho si většina z nás všímá, jsou nepřehlédnutelné a pro nás tolik lákavé slevy. A právě o slevách na obuv bude v dnešním článku řeč. Podíváme se za různými modely obuvi a poohlédneme se také za tím, jaké typy obuvi se teď vyplatí koupit. Nezapomeneme se přitom podívat ani na aktuální ceny zlevněných bot. Představíme si tři módní společnosti, mezi které jsem již tradičně zařadila oblíbené butiky Baťa a Deichmann a do třetice jsem k nim tentokrát přidala španělskou nabídku značky Mango, která kromě módního a stylového oblečení nabízí i aktuální a trendové módní doplňky.

Baťa – slevy

Společnost Baťa nabízí mezi zlevněnými modely obuvi nejrůznější typy bot – od lodiček, sandálek, přes tenisky až po mokasínky a balerínky. Ceny jednotlivých modelů se různí, přesto se však vyplatí. Od stokorunové slevy se můžete dostat až ke slevě přesahující tisíc korun. Na 100% u společnosti baťa neplatí, že zlevněné modely nejsou moderní a stylové. Právě naopak. Najdete tu barevně oslnivé boty, které jsou tento rok tolik žádané a in, dále moderní tvary a apartní podpatky. To vše je doplněno o kvalitní materiál a zpracování. Proto také neváhejte a co nejdříve se běžte podívat do butiků společnosti Baťa, kde třeba na vás čeká pěkný pár zlevněných bot, který se určitě vyplatí mít doma v botníku.


Deichmann – slevy

Zatímco u společnosti Baťa byly zlevněné i aktuální modely lodiček, německá společnost Deichmann se ve svých slevách zaměřila hlavně na tenisky a balerínky. Ty zde seženete ve slevách seženete již od 149 Kč až po 399 Kč. Jak vidíte, ceny nejsou opravdu vůbec vysoké. Tenisky navíc zajisté využijete téměř po celý rok. Proto nezahálejte ani v tomto případě, a pokud se vám nějaký z uvedených modelů líbí, nezapomeňte se při vaší nákupní obuvní horečce, zastavit na skok také v buticích Deichmann. Jsem si jista, že se vám zde bude líbit nejeden pár obuvi.


Mango – slevy

Stejně okouzlující je i nabídka a výběr ze zlevněných modelů obuvi, které jsou k sehnání u španělské společnosti Mango. I tady naleznete rozmanité typy obuvi, jako jsou sandálky, lodičky, tenisky, mokasínky i balerínky a i zde si můžete přijít na slušné akční ceny. Zlevněné tenisky Mango v různých barvách za 399 Kč je tak skutečným snem, který se vám teď opravdu může splnit. Při návštěvě butiků Mango však můžete kromě slev na obuv narazit i na slevy stylového a trendy oblečení.


„Zdroj“: www.bata.cz, www.deichmann.de, www.mangoshop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu