Nevzdávejte se šatů ani v zimě / Pletené šaty

Nevzdávejte se šatů ani v zimě / Pletené šaty

17. ledna 2012, pletené šaty, šaty, šaty na zimu, šaty s norským vzorem, sexy šaty, šaty 2011

Sponzorované odkazy

Spousta žen nedá na šaty dopustit. V létě je jejich nošení jednoduché – prostě vzdušné a lehké letní šatičky hodíme na sebe a můžeme jít. V zimě to ale tak snadné není, musíme přemýšlet nad tím, čím šaty doplníme, abychom nezmrzly, zvolit vhodné boty, punčochy apod. Není to jednoduchý úkol, ale v mnohém vám může pomoct současný trend v oblasti šatů na zimu, tedy pletené šaty.

Pod tímto pojmem si můžete představit ledasco – od dlouhých huňatých svetrů s dlouhým rukávem až po tenké a sexy pletené šaty. Obě tyto varianty jsou trendy a obě vypadají skvěle. Záleží na tedy na vás, zda dáte přednost pohodlí a teplu, nebo u vás zvítězí touha vypadat svůdně.

Zvolte vhodné doplňky

Aby váš outfit s pletenými šaty nepůsobil stroze, nezapomeňte si vyhrát s doplňky. Idální je tento typ šatů doplnit o zajímavé legíny či punčochy. Letos letí nejen nejrůznější vzorování, ale i výrazné barvy! Dále můžete tenčí typy šatů doplnit o jednoduchý cardigan, nebo sáčko. Co se týče bot, s klidem si můžete obout pohodlné válenky, které budou s pletenými šaty krásně ladit. Další možnou variantou jsou i klasické kozačky nebo ty zdobené kožešinkou.

Nedejte zimě šanci!

Jak už je napsáno výše, skvělou variantou pletených šatů jsou šaty podobné dlouhému huňatému svetru. Pokud mají navíc i dlouhé rukávy, nemusíte nic řešit, chlad k vám jen tak nepronikne. Pro variantu krátkých rukávů doporučuji pod šaty obléknout jednobarevné tričko s dlouhými rukávy.

Nadvláda norských vzorů

Letos vídáme norské vzory nejen na svetrech, čepicích a rukavicích, ale skvěle vypadají právě i na pletených šatech. Krásné kombinace šedé a bílé, nebo třeba červené a krémové jsou ideální na zimní procházky nebo i pod vánoční stromeček. Právě k nim nejlépe ladí již zmíněné válenky a velká, klidně pletená taška!

Svůdná i v pletenině

Pokud vám pojmy svůdnost a pletené oblečení prostě nejdou dohromady, dávejte pozor. Tenké pletené šatičky budou v kombinaci s rafinovanými vzorovanými punčochami představovat úžasný outfit na party či na večeři! Stačí je doplnit menším psaníčkem, kotníčkovými botkami nebo i lodičkami a pro zajímavost třeba větším prstenem.

Zdroj: www.asos.com, Thinkstock

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu