Lacoste trička na léto 2010

Lacoste trička na léto 2010

17. srpna 2010, Lacoste, Lacoste 2010, polo trička, dámská trička 2010, pánská trička 2010, Lacoste dámská trička, Lacoste pánská trička, Lacoste historie, René Lacoste

Sponzorované odkazy

Před více než třemi čtvrtinami století dal dravý, sportovně založený muž vzniknout značce, jejíž vyzývavé jméno lemuje nákupní třídy celého světa. O jakou značku se tedy jedná? Malý, zelený krokodýlek jménem Lacoste, který se proslavil nejvíce na notoricky známých tričkách zvaných Polo.

Historie značky Lacoste

A jak se tedy stalo, že mladý muž jménem René Lacoste roku 1933 založil tuto úspěšnou značku a získal si zákazníky celého světa? Mladík, který vyrůstal v rodině zámožného výrobce automobilů, neměl nikdy na růžích ustláno. Když poprvé chlapec v 15 letech našel v sobě skrytý talent pro ušlechtilý bílý sport, tedy tenis, otec mu slíbil podporu jen pod podmínkou, že do 5 let se stane světovým šampiónem.

René, několikanásobný vítěz US Open, French Open a Wimbledon, musel svou kariéru ze zdravotních důvodů ukončit, a tak započalo jeho velké módní dobrodružství. Již na tenisových kurtech byl tento aligátor známý svým citem pro módu, René dokázal, že i při sportovním výkonu je možné vypadat módně a vkusně. O několik let později, když se tento mladík rozhodoval, kam dále směřovat svůj život, cesta do módního průmyslu byla jasnou volbou. Nejen, že René zaznamenal úspěch se svou tenisovou kolekcí, ale v průběhu let rozšířil sortiment o oblečení na golf a další populární sporty. S lety přibyly kolekce hodinek, parfémů či obuvi.

Značka Lacoste prosperovala až do 90. let, kdy podobě jako například D&G, začala podléhat krizi a musela zlehka pozměnit svou obchodní strategii. Tyto změny daly vzniknout současnému sportovně elegantnímu looku značky Lacoste. Popularitu této značky udržovaly v průběhu let příznivci jako Winston Churchill, Grace Kelly či Jackie Kennedy.

Trička Lacoste na léto 2010

Teď, když jsme vám nastínila historii této značky, je nejvyšší čas představit vám dnešní téma, kterým budou trička Lacoste na rok 2010. Pravděpodobně, nikoho již nepřekvapí, že stálice jako polo trička se vyskytnou i v této kolekci, v klasických barvách i střizích, přesně tak, jak jsme zvyklí a jak to máme rádi. Značce Lacoste se prostě nedá upřít cit pro klasiku.

Pro dámy

Pokud nepatříte mezi milovnice polo triček, i vás letošní nabídka uspokojí, v kolekci se totiž vyskytují i populární tunikové střihy, popřípadě trička s výstřihem do V, nebo klasická tílka.

Pro pány

Jelikož značka Lacoste byla zpočátku soustředěna především na mužskou klientelu, dá se říci, že i nadále má nejrozšířenější sortiment právě pro muže, který i v roce 2010 je více jak špičkový.

Pro ty nejmenší

Jelikož i slavný René byl manželem (proslýchalo se, že za úspěšným mužem stojí úspěšná žena) a otcem, takže dlouho netrvalo a dal vzniknout kolekci i pro nejmenší.

Jednoduše řečeno, od „krokodýlka“ se asi nikdy nedočkáte složitých módních kreací a odvážných střihů, z toho právě plyne ten příjemný, jednoduchý styl značky Lacoste. Závěrem lze jen říci, buďte klasici, noste Lacoste a nešlápnete vedle.

Zdroje: http://www.fashionising.com http://www.zappos.com http://frillr.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu