Plavky Timo - plavky pro každou ženu

Plavky Timo - plavky pro každou ženu

25. srpna 2010, plavky Timo, dvoudílné plavky, jednodílné plavky, léto 2010, slevy

Sponzorované odkazy

Pakliže si stále vybíráte dokonale padnoucí plavky a stále nemůžete najít ty pravé pro vás, máme tu další typ na módní značku, jejíž nabídka by vás mohla oslovit. Jedná se o plavky značky Timo. Společnost Timo však nenabízí pouze výběr z plavek, ale také jiné druhy spodního a nočního prádla. Ušlechtilým gestem společnosti Timo je její nabídka takzvaných protetika plavek, aneb výběr z plavek pro ženy po nádorovém onemocnění prsu. Z nabídky Timo plavek si jednoduše vybere opravdu každá z nás. V dnešním článku si tedy ukážeme plavky Timo, a to nejen z modelů plavek pro letošní rok 2010, ale také ze stálé nabídky, které však nejsou o nic míň stylové a trendy než plavky pro léto 2010. I v případě této značky podíváme za různými střihy, tak, aby nabídka plavek Timo zaujala co nejširší okruh zákaznic.


Kolekde plavek Timo pro 2010

Plavky Timo pro letošní rok 2010 jsou rozmanité, okouzlující a plně odpovídají trendům a stylům současného léta. Najdete tu jak plavky se zavazováním za krk, ale i plavky s klasickými ramínky. Bez problému v jejich nabídce najdete různé typy a velikosti košíčků, přičemž mnoho z nich je příjemně vyztužených. Ani kalhotková část nezůstala pozadu. K výběru je zde hodně střihů kalhotkového spodního dílu, jako například s vyšším sedem nebo s nejrůznějším vykrojením. Častým jevem u kalhotem společnosti Timo je jejich zvýrazněný pas u horního lemu. Takovýto zvýrazněný pas může dokonce i opticky zúžit postavu. Celkově jsou plavky Timo zkrášleny různými ozdobami, například v podobě mašliček, tkaniček, pásků či přezek. Plavky Timo jsou určeny ženám každé postavy i různým velikostem dekoltu.


Kromě plavek dvoudílných nabízí společnost Timo ženám k zakoupení i modely plavek jednodílných. K této kategorii jsem zařadila i jeden model tkanin, který se skládá z vrchní tílkové části a spodní klasické kalhotkové části. I mezi jednodílnými plavkami najdete jak jednobarevné kousky, tak i strakaté, pestré a různě vzorované. Nejen tímto se ale od sebe jednodílné plavky Timo odlišují. Všimnout si můžete i různých střihů výstřihů a jinak provedených. Některé jsou ušity do tvaru V, jiné do tvaru U a některé košíčky jsou dokonce vystužené.


Další plavky z nabídky kolekce plavek Timo

Kolekce společnosti Timo, která sice není specifikována jako kolekce pro rok 2010, obsahuje stejně tak úchvatně plavky jako byly ty předešlé. Tentokrát bych vám chtěla představit jednobarevné modely dvoudílných plavek Timo. Začneme charakteristikou horních dílů. Všimnout si zde opět můžete klasických střihů i střihů bikin – se zavazováním plavek za krk. Opět zde najdete bez problémů i vyztužené košíčky a praktické kostice. Liší se i kalhotková část, a to opět v různě vykrojených kalhotek, různě širokých pásů i různě vysokých sedů. Opět, i tyto plavky se hodí na každou dámskou postavu a jsou přizpůsobeny různým velikostem dekoltu. Plavky Timo jsou zpracovány z velmi kvalitních plavkovin, které vám při pravidelné péči vydrží nejednu sezónu.


Pokud na rozdíl od jednobarevných modelů dvoudílných plavek dáváte přednost výrazným a pestrým plavkám, pak právě pro vás je určen tento odstavec. Opět se můžete kochat různými střihy, vzory, motivy, tvary ramínek i kalhotek. Každé plavky jsou charakteristické a zajímavé něčím jiným a osobitým. Ani v této sérii plavek nechybí ozdoby, které plavkám dodávají šmrnc.


Pokud vás nějaký ten model plavek Timo zaujal, koupit si ho můžete na jejich oficiálních internetových stránkách www.timo.cz, ale také v kamenných obchodech. Ty pak najdete v Liberci, Plzní, Litoměřicích, Teplicích, Třebíči, Ostravě, Brně, Frýdku-Místku, Českých Budějovicích, Hranicích na Moravě, Ústí nad Labem a hned několik jich objevíte v Praze.
Výčty přesných adres, ale třeba i velikostní tabulky a ostatní zboží nabízené společností Timo najdete také na internetové stránce www.timo.cz. Na mnoho z uvedených modelů plavek Timo se vztahují slevy, a proto se koupě nových plavek teď rozhodně vyplatí.

„Zdroj“: www.timo.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu