Plesové kabelky - Kterou si vyberete?

Plesové kabelky - Kterou si vyberete?

12. ledna 2012, kabelky, malé kabelky, společenské kabelky, plesové kabelky, psaníčka, plesová sezóna, ples, kabelka přes rameno

Sponzorované odkazy

Plesová sezóna už je v plném proudu a je zapotřebí si opatřit nějakou pěknou plesovou kabelku. Pro nás ženy je plesová sezóna velkou událostí, jelikož konečně můžeme ze skříní vyndat naše společenské róby a krásně se nastrojit. Nejsou to jen krásné šaty, na kterých záleží, ale také boty, šperky a hlavně kabelky. Tohle všechno se sebou úzce souvisí a je potřeba to správně skombinovat. Šaty můžete mít jakékoli, ale vše okolo je důležité sladit. Měla byste mít alespoň šperky, boty a kabelku stejné barvy, a proto vybírejte pečlivě.

plesových kabelek se meze nekladou, a proto je jen na vás, kterou si zvolíte. Brát ohled byste měly jen na velikost. Plesová kabelka by měla být malinká, tak aby se do ní vešly jen důležité věci, jako jsou mobilní telefon, šminky, peníze, klíče popřípadě kapesníčky.

Většina plesových kabelek je dělaná pouze v konzervativních barvách černé, ale letošní plesovou sezónu byste neměla být nudná. Raději si zvolte šaty černé barvy a doplňte je pestrou kabelkou. Krásně budou vypadat plesové kabelky v barvě starorůžová, béžová, červená, zelená nebo modrá.

Půvabná plesová psaníčka

Takové plesové psaníčko není většinou součástí šatníku a hodí se opravdu jen na plesy nebo večírky. Psaníčko je velmi rozkošná věc, ale podle mého názoru velmi nepraktická. Společně s krásnými plesovými šaty bude psaníčko ve vaší ruce vypadat velmi elegantně, ale jeho neustálé nošení vás může po delší chvíli nudit. Překážet vám bude také při tanci a je náchylnější na ztracení a ukradnutí. V kráse a efektivnosti ho ale žádná jiná kabelka nepřekoná.

Roztomilé kabelky na krátkém ramínku

Plesové kabelky na krátkém ramínku působí jako psaníčka, ale mají výhody, které psaníčka nemají. Na první pohled vás určitě okouzlí. Krátké ramínko je na těchto kabelkách tou největší okrasou. Díky němu si můžete kabelku obtočit okolo zápěstí nebo ji alespoň mít pod dohledem na předloktí. Velmi krásná je též kabelka ,,á la psaníčko s řemínkem“, kde si na plesové psaníčko můžete připnout řemínek, který si nandáte na ruku a budete se tak moci věnovat i jiným věcem, než je hlídání vašeho psaníčka.

Plesová kabelka přes rameno

Zřejmě nejklasičtější na plesy je kabelka přes rameno. Tato kabelka skvěle zvýrazní vaše krásné šaty a nebude vás při ničem rušit. Na tancování, které je pro plesy typické, je tato kabelka tou nejideálnější. I když není tak decentní, je stejně krásná jako psaníčko či kabelky na kraťoučkém ramínku.

Zdroje: www.shopstyle.com Thinkstock

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu