H&M kolekce podzim 2010 je již v prodeji!

H&M kolekce podzim 2010 je již v prodeji!

13. srpna 2010, H&M, H&M podzim 2010, H&M kolekce podzim 2010, H&M oblečení, Daria Werbowy, podzimní trendy, trendy podzim 2010, móda podzim 2010

Sponzorované odkazy

Léto je sice v plném proudu, ale v H&M začal podzim již včera. Ano, 12. srpna se totiž v obchodech této švédské poupulární značky objevily první kusy podzimní kolekce a ačkoliv si ještě ráda užiji teplé a slunečné letní dny, začala jsem se na podzim pořádně těšit.

Podle toho, co jsme mohli vidět na fashion weeks a podle prvních ochutnávek podzimních kolekcí různých značek, můžu již s jistotou říci, že letošní podzim se zahalí do různých odstínů hnědé barvy. A hnědá převládá i v podzimní kolekci H&M, ke které nafotila skvělou kampaň modelka Daria Werbowy.

Daria Werbowy pro H&M

Modelka polsko-ukrajinského původu vyrůstajíci v Kanadě Daria Werbowy, kterou asi nejvíce proslavila práce pro kosmetickou firmu Lancôme, se zabývá modelingem již od svých 14 let a kromě Lancôme pracovala například i pro značky jako Prada, Louis Vuitton, Versace, Missoni, Yves Saint Lorent, Roberto Cavalli nebo Chanel. Ani se švédským řetězcem H&M nespolupracuje Daria poprvé, dalo by se říci, že patří ke stálicím této značky. Připomeňme si například kampaň k letošní kolekci plavek H&M nebo úžasné fotky k ještě úžasnější kolekci, kterou před dvěma lety pro H&M vytvořil Matthew Williamson.

Jak už jsem se zmínila, kolekce podzim 2010 je zbarvena hlavně do hnědé, běžové a dalších světlejších i tmavších odstínů hnědé. „Háemko“ nezapomnělo samozřejmě do své kolekce zařadit nestárnoucí a nadčasové trenčkoty v módní délce nad kolena, tlusté svetry, vestry i ponča. Samotnou kapitolou jsou boty, které skvěle doplňují celou kolekci. Nejčastěji můžete vidět boty kotníčkové s vysokými podpatky a vždy s nějakým zajímavým detailem. Avšak i milovnice kozaček si na podzim v H&M přijdou na své. V barvách převládá koňakově hnědá, velbloudí nebo klasická černá.

Jaká bude podzimní H&M kolekce už víme, mě by ale také velice zajímalo, když už jsem zmínila spolupráci s Williamsonem, s kým bude „háemko“ spolupracovat dál? Po únorové nadílce od Soniy Rykiel, by to už chtělo opravdu něco nového a zatím se šušká, že by snad mělo jít o značku Shiatzy Chen, která sice není až tak známá, ale to může naopak znamenat velice zajímavou a neokoukanou kolekci. Co myslíte?

Zdroj: www.hm.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu