Dámské lesklé zimní bundy 2012

Dámské lesklé zimní bundy 2012

5. ledna 2012, dámské zimní bundy, lesklé zimní bundy, lesklé bundy, bundy Orsay

Sponzorované odkazy

Jeden den nás vábí signály jara, další přináší šeravé večery podzimních dnů. Ale není ani jaro, ani podzim. Zima si letos se sněhovou nadílkou dává na čas, a tak jednou oblékáme bundy, po druhé se vracíme zpět k podzimním kabátům. Již nám překlenulo zimní období z roku 2011 na rok 2012, ale i přesto nás často ráno budí sluníčko. Z hlediska módních trendů si není třeba lámat hlavu – kabáty i bundy jsou stále moderní. Každý jistě zaznamenal oblibu béžové barvy (a to zejména u kabátů), nosí se také oranžová či hořčicová. Jeden trend ale přetrvává již několik let – jedná se o lesklé zimní bundy.

Není všechno zlato, co se třpytí!

Stejně tak bychom mohli říct, že není lesk jako lesk. A lesklá bunda neznamená luxusní bunda. Ještě minulý rok byly velmi žádané výrazně lesklé bundy, často působící, jakoby byly vyrobené z latexu. Záleželo už jen na dané značce, aby bundy vyrobila v patřičném designu, neboť se mohlo lehce stát, že bundy vypadaly – jak se říká – lacině.

Také se začaly vyrábět v tomto provedení kabátové bundy, delší zimní bundy pochopitelně zajišťují větší komfort v zimních dnech. Navíc se vrátily s velkým ohlasem do módního světa parky. Jejich design či pouhé detaily bývají využívány a v kombinaci s moderní lesklou úpravou se stávají hitem.

Tyto delší lesklé bundy seženete na příklad v internetovém obchodu www.milanoo.cz nebo www.i-moda.cz . A právě následující fotografie pochází z e-shopu i-moda. Neopomenu v této souvislosti připomenout stálou oblibu umělých i pravých kožíšků na kapuci. Ovšem ne každý je zastáncem takového trendu, na což myslí i výrobci, a tak se dá většina kožíšků z bundy odepnout.

Dnes se dává přednost matným lesklým bundám. Působí decentněji a dle mého názoru je lze snadněji skombinovat. Nezapomeňte, že ve světě frčí červená a po malých krůčcích si vydobývá místo i na našem trhu.

Pěkně designově zpracované bundy nabízí i značka Orsay. Vyberete se z rozmanitých barev i stylů.

Zdroj: www.i-moda.cz , www.milanoo.cz , www.shopstyle.comwww.orsay.pl

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu