Letní boty Crocs, to už dávno nejsou jen nevzhledné nazouváky s dírami

Letní boty Crocs, to už dávno nejsou jen nevzhledné nazouváky s dírami

18. srpna 2010, Crocs, Letní obuv Crocs, Pohodlné letní boty, Plastové boty, Baleríny, Žabky, Sandály, letní boty Crocs, boty Crocs

Sponzorované odkazy

Právě se nacházíme v období druhé poloviny léta, pro které jsou charakteristické dvě věci, a to velké letní výprodeje a příchod nových podzimních kolekcí. I přesto, že některé značky již odhalily to, čím nás mají v plánu zkrášlovat nadcházející podzim, pojďte se ještě společně se mnou poohlédnout za posledními zbytky léta.

Věřím, že jste se stejně jako já, už letošní léto pronesly ve všech možných i nemožných letních modelech. A teď, stejně jako paprsků ubývá, tak se začíná vytvářet ta pravá oddychová atmosféra po náročném letním divočení. A v čem se nejlépe v tomto období bude odpočívat vám? Co takhle letní boty Crocs?

Jistě, si stejně jako já vzpomínáte na velký boom obuvi Crocs, když se poprvé v těchto nazouvácích s dírami pronesl před fotografy hollywoodský hezoun Tom Cruise. Od té doby, se z těchto bot stala téměř letní klasika všech milovníků pohodlí. Jehlové podpatky či klínky, které nám dámám na nohách držely jen právě díky možným, i nemožným vysoce módním páskům, nás určitě stály nejeden puchýř. Pokud stejně jako já, nechcete mít zdeformované chodidla, je nejvyšší čas myslet na pohodlí svých nohou.

Proč právě Crocs?

Už z názvu vyplývá, že jsou to obojživelníci, stejně jako krokodýli, na souši i ve vodě, jsou stále plně funkční. Údržba bot Crocs je naprosto bezproblémová, jsou jednoduše omyvatelné a až neuvěřitelně lehké. Mezi další jejich klady patří ortopedické tvarování, zamezení pocení a navíc jsou i antibakteriální.

Jaký model?

Je tu na výběr hned z několika možností, od běžné crocsové klasiky – gumové nazouváky, které dobyly svět, přes žabky, sandálky až po baleríny.

Tyto boty jsou vůbec prvním produktem, který oblétl svět a zapsal se do obecného povědomí. Crocs nahradily klasické sandály a poslaly veselé barvy zpět do ulic. Zajímavostí zůstává fakt, že i přesto, že konzervativní česká společnost je přijala za své, pánské modely ve dvou růžových odstínech se dodnes do Čech nedováží.

Když jsem se poprvé dočetla, že společnost Crocs se orientuje také na letní sandály a boty na podpatcích či klíncích, upřímně řečeno, byla jsem lehce nejistá. Jak asi můžou vypadat plastové podpatky? Nad očekávání dobře! Tento úkol totiž převzala značka YOU, která se sice nedržela plastové klasiky, přesto přinesla na trh půvabné dámské boty, které jsou opět pohodlné a mají všechny klasické klady, kterými se společnost Crocs proslavila.

Flip-flopky jsou už letní klasikou a bylo by ostudné je nezmínit. Snad každá obuvní značka je má ve své letní kolekci, proto není překvapením, že i značka Crocs přidala pár pohodlných kousků.

Poslední typ obuvi od značky Crocs, který jsem se vám dnes rozhodla představit jsou právě baleríny. Baleríny nejsou typicky letní obuv, přesto v podání značky Crocs jsou ideální na léto, právě díky všemožným, menším, či větším otvorům, dokonale splňují kritéria letní obuvi.

Doufám, že vás tento článek o pohodlných botkách zaujal natolik, abyste svým nohám dopřály odpočinku a rozzářily české ulice.

Na závěr oficiální slogan firmy: „Tyhle boty jsou tak moc ošklivé, že je prostě musíte milovat“

Zdroj: http://www.crocs.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii zimní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu