Luxusní pánská saka

Luxusní pánská saka

13. února 2012, luxusní pánská saka, pánské sako, pánský oblek, společenský oblek, T. M. Lewin, Ben Sherman, Savier Row Company

Sponzorované odkazy

Stále platí, že šaty dělají člověka. Zejména u mužů platí, že krásný pánský oblek vykouzlí snadno šarmantního muže. Podmínek, jak by měl oblek na úrovni mistrovské krejčoviny vypadat, je mnoho – od délky rukávů a nohavic až po materiál. Oblek, který je užíván k významným obchodním nebo společenským akcím se takových pravidel drží ještě víc.

Nicméně někdy se hodí spíše nechat oblek doma a vytvořit uvolněnější elegantní outfit. Saka se stala oblíbenou součástí oděvů pro každodenní nošení. K vidění jsou na módních přehlídkách velikánů v kombinacích se šortkami, džínami i s kalhotami à la tepláky. Neznamená to, že by pánové měli vytáhnout ze skříně tepláky na doma a sako na plesy a snažit se je spojit v jeden nerozlučný celek, ale vhodně zvolená kombinace může ve výsledku stvořit ležérní outfit.

Luxusní pánská saka se již nenosí pouze jako součást obleku, tak se pojďme podívat, jaké varianty nám módní svět nabízí.

Savile Row Company – saka pro každou příležitost

Značka Savile Row vytváří luxusní pánské obleky i jejich jednotlivé části. Důraz na detail a precizní zpracování je samozřejmostí. Oblek je vhodné zakoupit jako celek, nicméně jeho jednotlivé části lze nosit bez starostí jednotlivě. Saka i ostatní výrobky se těší vysoké kvalitě materiálů.

Ležérní elegnce Ben Sherman

Ben Sherman dokazuje, že sako může být součástí běžné denní módy každého muže. V chladnějších dnech lze přes něj vzít teplou elegantní bundu, na jaře vykreslí ležérní outfit s džínami.

Ben Sherman se zaměřuje i na ryze sportovnější typy a vytváří saka různých barev, materiálů i střihů. Dámskému oku zalahodí také propracované podšívky.

Ačkoliv Ben Sherman nepatří mezi dobře známé značky v našich končinách najdete i pár obchodů u nás v ČR a seznam prodejen Ben Sherman najdete třeba na porátle www.mapaobchodu.cz,

Anglická elegance v T. M. Lewin

Značka založená v roce 1898 se během svého působení vypracovala na post luxusní značky pro pánskou módu. V nabídce se vyskytuje casual móda, kravaty nebo manžetové knoflíčky

Zdroj: www.benshermanusa.com , www.savilerowco.com , www.tmlewin.com , thinkstock

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu