Cartier: inspirace kabelek pro podzim/zimu 2010

Cartier: inspirace kabelek pro podzim/zimu 2010

14. srpna 2010, kabelky Cartier, Cartier, Marcello de Cartier, luxusní kabelky, značkové kabelky, kabelky podzim 2010

Sponzorované odkazy

Nebezpečně svůdná kabelka, která v sobě spojuje retro styl a modernost, nekonvenční klasicismus a mrazivou eleganci a jistě nezůstane bez povšimnutí…

Tato kolekce vyjadřuje francouzskou představu elegance. Ideální doplňek pro ženu – kabelka do města, která je zároveň ženská a ušlechtilá, tajemná i odvážná.

Ať už zvolíte šedý flanel, matnou nebo exotickou kůži, verzi s gepardem nebo motiv zebry, vždy se jedná o kombinaci kontrastních dvojic materiálů, která dodává kabelce velmi atypický vzhled.

Tento skutečný skvost šatníku lze nosit elegantně přes ruku nebo ležérněji křížem přes rameno. Ztělesňuje nadčasový postoj, který je zvěčněn drahou kůží, kovovým zapínáním ve stylu Art Deco a diskrétním podpisem ve formě loga Cartier.

Kabelky Marcello

Marcello de Cartier: vždy elegantní, šik a dokonalá jako vy.

Nádherný model pro Váš každodení život a skvělý společník při Vašich cestách. Kabelka Marcello de Cartier, která inspirovala Cartier k reportáži příběhů 4 dívek a jejich dne v metropolích s jejich Marcello de Cartier, která je doprovází a společně vytváří osobní příběh v jejich každodenním stylu života.

Představující se ve třech velikostech a několika barevných provedeních. Precizní a nádherná svými detaily ruční práce. Nošená přes rameno lehce souzní s Vaším tělem a doprovází velmi přirozeně každý Váš pohyb..... MARCELLO DE CARTIER.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu