Sexy průhledné oblečení

Sexy průhledné oblečení

23. února 2012, průhledné dlouhé sukně, průhledné topy, sheer, trendy, fashion trends, průhledné oblečení, průsvitné oblečení, transparentní

Sponzorované odkazy

Průhledné halenky, šaty a sukně působí jako by byly navrženy pro lesní víly a ušity z jemné pavučinky. Možná Vás ale překvapí, že tato vyloženě jemná záležitost se dá kombinovat i s rockovými doplňky. Pokud milujete módu a rády s ní hrajete, pak vás transparentní oblečení bude jistě zajímat.

Průhledné blůzy a topy

Průhledné halenky jsou velmi dráždivé, nosí se pod ně jednoduchá tílka a odvážnější si pod ně mohou vzít jen spodní prádlo, nejlépe jednobarevné bavlněné, nikdy krajkové. Intimní zóny dokážou zakrýt zajímavé doplňky, například vázanky nebo fiží. Zajímavé jsou také jednotlivé části topů, od rukávů, přes výstřihy až po odhalená záda. Průhledné vsádky jsou často tvarované do různých zajímavých motivů.

Průhlednost a šaty

Průhledné nebo krajkové průstřihy v šatech tolik neodhalují kůži, přesto jsou stejně, ne-li více dráždivé. Uvádějí fantazii opačného pohlaví do nejvyšších obrátek a vy tím získáte maximální pozornost po celý večer. Transparentní průstřihy se objevují nejvíce na zádech, v oblasti pasu a zajímavé jsou průhledné zvonové rukávy.

Průhledná sukně

Dlouhá průhledná sukně mě uchvátila na první pohled. Vzdušná lehká sukně působí pohodlně a vzdušně, do horkého počasí jako dělaná. Pod sukní prosvítají vysoké kalhoty s nohavičkou ve stejné barvě a celý jev působí velice sexy a neotřele.

Průsvitné kalhoty

Podobně jako průhledné sukně vzhlížejí i průsvitné kalhoty. Jsou stejně tak opatřeny kalhotkami s nohavičkou, nebo chcete-li šortkami, čímž se tak zabrání nechtěné vulgárnosti.

Vrstvení

Průsvitné materiály přímo vyzývají k vrstvení. Oblečte si vzorované tričko nebo košili a na to si vezměte průhledný svetr nebo vzdušné top. Pohrát si můžete také s barvami a barevnými bloky.

Důležité je udržet správnou rovnováhu oblečení a odhalené kůže. Odhalte buď horní, nebo dolní část těla, nikdy obojí. Pokud se vám podaří vytvořit harmonii mezi odhalenými a zakrytými částmi, výsledek bude kouzelný.

Zdroj: www.asos.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu