Značkové svetry Lacoste, Tommy Hilfiger i Ralph Lauren

Značkové svetry Lacoste, Tommy Hilfiger i Ralph Lauren

17. února 2012, Lacoste, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Hugo Boss, svetr, svetry, značkové, ke krku, cardigan, cardigany., kardigany, značkové svetry

Sponzorované odkazy

Značkové svetry jsou vkusné, jednoduché a luxusní. Většina žen po nich touží a mnohé z nich se jimi mohou pyšnit. Nápadité modely mohou být apartním skvostem, do kterého není škoda investovat větší sumu peněz.

Hugo Boss

Že znáte Hogo Boss pouze jako parfém? Pak je na čase, abyste se seznámily také s exkluzivní kolekcí svetrů, od lehkých klasických svetrů až po silné cardigany, které se dají svázat v pase, nebo se do nich můžete zavinout.

Lacoste

Značkové svetry Lacoste s malým aligátorem jsou nyní spojovány, stejně jako svetry Ralph Lauren a Tommy Hilfiger, s preppy stylem. Pravé Lacoste svetry patří do luxusní kategorie. To se nedá říct o jejich padělcích, mnohdy velice zdařilých, přesto však postrádajících onu pověstnou kvalitu. Protože svetr Lacoste je hladký, měkký a velmi příjemný na nošení. Fake také často prozradí i malý aligátor.

Tommy Hilfiger

Ležérní svetry Tommy Hilfiger se představují v barvách pro značku tolik typické, jedná je o bílou, modrou a červenou. Klasický svetr ke krku s modrými pruhy vypadá skvěle s červenými kalhotami. Mrazivou zimu vám pomůže překonat hřejivý cardigan s knoflíky „olivy“ nebo vzorované pončo. Vedle ležérních kardiganů naleznete v kolekci také elegantní kardigany a zavinovací svetry se zajímavým páskem na straně.

Ralph Lauren

Pletené svetry Ralph Lauren s jemným copánkovým vzorem jsou vhodné jak pro zimní, tak pro jarní období. Navíc sladké barvy se dají skvěle kombinovat s různobarevnými kabelkami. Proto zapomeňte na fádní šedou nebo černou a prozařte pochmurný den veselými barvami.

V kolekci Ralph Lauren nechybí ani silné svetry s norským vzorem a roláky vhodné na hory a mnoho další svetrů v preppy stylu pro městskou mládež, jež lpí na značkové módě. Svetry se vyznačují svěžím vzhledem, vysokou kvalitou a vysokou mírou elegance vás vyzvednou do vyšší střední třídy.

Seznam prodejen Lacoste, Ralph Lauren, Hugo Boss, Tommy Hilfiger a spoustu dalších najdete na portále mapaobchodu.cz.

Zdroj: www.hugoboss.com, www.tommyhilfiger.com, www.lacoste.com, www.ralphlauren.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu