Manšestráky - ano či ne?

Manšestráky - ano či ne?

12. února 2012, kalhoty zima 2012, kalhoty zimní, dámské kalhoty, manšestráky, kalhoty

Sponzorované odkazy

Vždy když někdo vysloví slovo manšestráky, vybaví se mi mé otřesné červené kalhoty, které jsem v dětství dennodenně s velkou nechutí musela nosit a to, jak se při dešti vždy nepříjemně přisály k noze. Jak jsem záviděla všem, kdo je nosit nemusel a jak jsem byla šťastná, když se mi konečně zničily. Postupem času jsem ale vztah k nim přehodnotila. Každý má nějaké to svoje malé „trauma“ z raně školních let, byla by ale škoda vzdát se kvůli tomu něčeho tak pohodlného a stylového, jako jsou ony. Manšestráky jsou oblíbené už skoro 200 let mezi všemi věkovými skupinami a oběma pohlavími.

Díky svému materiálu, který je hebký a příjemně hřeje, jsou manšestráky mimořádně vhodné do krutých mrazů, které právě panují. I když jsou ideální spíše do chladnějšího počasí, neznamená to, že si je nemůžete obléci jindy, i když v létě to asi nebude to pravé ořechové.

Volba barvy je čistě na vás, můžete zůstat u klasické béžové, karamelové nebo černé, které se v šatníku nikdy neztratí, nebo můžete klidně vsadit i na barevnou, která vám prozáří celý den.

Jak manšestráky nosit?

Platí zde jedno pravidlo, a to čím jsou proužky na kalhotách širší, tím umírněnější buďte s výberem topu. Možná proto je také lepší sáhnout po klasických, které můžete zkombinovat takřka s čímkoliv. V jejich nošení se nemusíte omezovat jen na volný čas, co třeba si je vzít na párty? Ve skinny střihu spolu s glamour topem a botami na podpatku ostatní okouzlíte.

manšestrákům si můžete obléci téměř jakékoliv tričko nebo košili, zkuste si ho ale jako správná školačka zastrčit do kalhot, aby krásně vynikla vaše postava. Manšestrovina se skvěle hodí ke střihu kalhot ve stylu 70. let, tedy široké zvony už od boků. Kromě toho, že vaše nohy budou vypadat nekonečně dlouhé, budete se cítit pohodlněji než v džínách.

Napadá vás tedy alespoň jeden důvod, proč si jedny nepořídit?

zdroje: asos.com, polyvore.com

Autorem článku je Katka J.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu