Učiňte svůj outfit neobyčejným! / Šály a šátky jaro 2012

Učiňte svůj outfit neobyčejným! / Šály a šátky jaro 2012

25. února 2012, šály a šátky, šála, šátek, vzorované šátky, Zara, H&M, Lidnex, šátky jaro, jaro 2012, trendy jaro 2012

Sponzorované odkazy

Šály a šátky patří pořád mezi neuvěřitelně trendy záležitosti, a to zajisté dělá radost těm z nás, kteří už bez nich téměř nevyjdou z domu. Spousta lidí totiž v šátku našla ten nejúžasnější doplněk, který zahřeje a navíc oživí i ten nejobyčejnější outfit. Šály a šátky prostě dodávají potřebný šmrnc. Je skvělé, z jak obrovské nabídky šátků si můžeme vybírat. Do svých kolekcí je totiž zařazuje snad každá značka a nám se tak otevírá možnost prohlédnout si nespočet vzorů, potisků a barevných kombinací a mezi nimi vybrat ty pravé pro letošní jaro.

Vyberte si mezi trendy vzory!

Jednobarevné šátky sice využijete vždy a nemusíte si příliš lámat hlavu nad tím, zda se se zbytkem outfitu „nebijí“, ale vzorované šátky a šály mají také něco do sebe. Hodí se především k jednobarevným a jednoduchým outfitům, ze kterých rázem vykouzlí originální look. Mezi nejvíce trendy vzory, co se šál a šátků týče, letos stále patří zvířecí vzory, jako je ten leopardí nebo třeba hadí, dále i abstraktní potisky, nebo typicky jarní květiny. Pro trochu originality si můžete kolem krku uvázat šátek s puntíky, srdíčky, ptáčky, nebo třeba lebkami, jak můžete vidět na šátcích značky Alexander McQueen.

Lindex

Opravdu obrovskou a pestrou nabídkou šál a šátků se pro letošní jaro a léto 2012 může chlubit značka Lindex. Nejenže nabízí nespočet různých barev a vzorů, ale vybrat si můžete i z velkého množství materiálů. Kromě klasických lněných šátků totiž nabízí i šátky z viskózy, hedvábí, nebo pleteniny.

H&M

Jemné, ženské a romantické šátky v něžných pastelových tónech najdete u značky H&M. Nabízí nám šátky v úžasných barevných kombinacích a květinových potiscích, které jsou na jaro jako stvořené!

Zara

Zary naopak najdete množství výrazných, originálních a neokoukaných vzorů ve všemožných barvách, ve kterých zaručeně ohromíte. Kromě těch zvířecích tu najdete i etnické vzory, nebo třeba šály lemované krajkou.

Tak neváhejte už ani minutu a rozšiřte svůj šatník o nějaký stylový šátek. Nejen prodejny Zara, H&M nebo Lindex najdete na portále www.mapaobchodu.cz.

Zdroje: www.zara.com. www.hm.com, www.lindex.com, Thinkstock

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu