Mikiny Ombre – to pravé pro každého muže

Mikiny Ombre – to pravé pro každého muže

27. února 2012, Ombre, mikiny Ombre, pánské mikiny Ombre, pánské mikiny

Sponzorované odkazy

Stále více diskutovaným tématem se stává moderní oblékání mužů. Společnost se v tomto směru rozděluje ve svých názorech do několika skupin. Někteří považují precizní ladění outfitů za nesmyslnou záležitost (a to nejen u mužského pohlaví). Pojem metrosexuál bývá často spojován s hanlivými výrazy. Přitom se jedná pouze o muže, kteří o sebe pečují ať už se jedná o užívání kosmetických přípravků, nebo o nakupování módního oblečení. Jiní přikládají módě menší význam a nezabývají se příliš všemi detaily. Oblékání nestaví na nejvyšší žebříček svých hodnot, ale zároveň se od něho neobrací zády. Třetí skupina v sobě zahrnuje módní nadšence. Ti dokáží ocenit originalitu druhých či se jimi případně inspirovat. Tento článek ovšem nebude pojednávat o přístupu jednotlivých skupin k módě, nýbrž o pánských mikinách značky Ombre.

Značka Omre je velmi mladistvá a svěží. Nepřekypuje bláznivými kousky, ale ani se nedrží v decentní rovině. Proto se domnívám, že by měla být blízká všem z výše uvedených skupin. Mikiny Ombre jsou vyráběny z kvalitních materiálů a nesou v sobě především nápaditost střihů a různých detailů.

Mnohé z nich lze bez starostí kombinovat s džínami i se společenskými kalhotami.

Zaujalo mne na příklad řešení zipů, které často nevedou prostředkem mikiny, ale jsou umístěny více na stranu. Tento typ je jedním z nejpopulárněj­ších, jenž značka vyrábí. Velmi originální jsou velké límce přecházející do „falešné“ kapuce. Mikiny mají šmrnc a nevyžadují žádné další doplňky.

Občas se setkáme i se zajímavou kombinací dvou materiálů nebo se speciální povrchovou úpravou.

Značka se drží klasických barev, ovšem před módními trendy nelze zcela zavírat oči, a tak můžete sehnat třeba i mikinu Ombre s námořnickými pru­hy.

Mikiny Ombre v chladných dnech zahřejí a zároveň příjemně oživí Váš outfit.

Zdroj: www.ombre.pl , www.wayfarer.sk

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu