Vivienne Westwood pro Melissa

Vivienne Westwood pro Melissa

6. září 2010, Vivienne Westwood Melissa, Melissa boty, Vivienne Westwood boty

Sponzorované odkazy

Barevné, svěží, odvážné, futuristické, inovativní, sexy, bláznivé, dramatické a tisíce dalších přívlastků mě napadly ve chvíli, kdy jsem měla poprvé osobně tu čest setkat se s botami Melissa, a to přímo v Kanadě. I přesto, že je to dva roky, nikdy nezapomenu na tu chvíli, kdy jsem uviděla ty bláznivé plastové botičky, které voněly a ulahodily mi svým úžasným designem.

Teď, o dva roky později, na druhé straně světa, v Austrálii, se tato úžasná chvíle opakovala, tentokrát mě tyto boty oslovily ještě několikanásobně víc, než poprvé (přestože i poprvé jsem po nich sáhla a doteď jsou velkorysými doplňky mých modelů). Tentokrát to ale bylo jiné, tentokrát to bylo totiž něco více, bylo to spojení Vivienne Westwood a Melissy.

Vivienne Westwood pro Melissa (http://www.luxurymag.cz)

V tuto chvíli asi některé z vás čtenářů napadne, zda moje láska k této značce není až zvrhlá a zda už tu něco podobného někdy nebylo. Ať znalci, či neznalci, určitě vám na mysl vytane mnohokrát zmiňovaná značka Crocs, která se také orientuje na výrobu gumových bot. Rozdíl mezi Melissou a Crocs? Crocs je pohodlí na úkor designu, Melissa je umění, které narozdíl od Crocs není určené davům, ale extravagantním jednotlivcům.

Vivienne Westwood

Vivienne je nejen velká osobnost, ale i kontroverzní umělkyně, která rozšířila módní obzory o své extrémní punkové kolekce, které šokovaly, pobuřovaly a především byly nošeny! V 80. letech její módní vyjádření pomalu pozvolna přešlo do historie a dominantní zde byly prvky rokoka a baroka. O Vivienne lze říci jednoznačně tolik, že je velká umělkyně, už ve svých začátcích tvrdě dala najevo, že se nehodlá držet předem vytyčené módní linie. Jsou dvě tváře módy a Vivienne se rozhodla držet té pravé, té, v které má co říci umění a ne klasická módní poplatnost, tím si vysloužila respekt celé módní scény.

A co bylo nejlepší na spolupráci brazilské značky Melissa a návrhářky Vivienne Westwood? Na tuto otázku již první dáma britské módy odpověděla sama: “Nejlepší na této spolupráci bylo, že jsem mohla vytvořit moderní produkty ve velmi vysoké kvalitě za rozumné ceny.”

A teď dost zaslouženého pochlebování, zvu vás na další módní hody, které neuškodí postavičkám a uspokojí vaše smysly minimálně stejně jako lahodný čokoládový dort.

Vivienne Westwood pro Melissa (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: http://www.melissa.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu