Elegantní a stylové oxfordky

Elegantní a stylové oxfordky

29. únor 2012, boty jaro 2012, jarní boty, dámské boty jaro 2012, oxfordky, oxfordky ploché, oxfordky semišové, oxfordky na podpatku

Sponzorované odkazy

Oxfordky jsou jedny z nejstylovějších bot a v kombinaci se správnými módními kousky tvoří exkluzivní spojení. Stejně jako mnohé celebrity, i vy využijte nabídky módního světa, pro pocit pohodlné a zároveň elegantní chůze.

Pomalu k nám přichází jaro a je tedy na čase poohlédnout se po jarní obuvi. To pravé řešení pro vás mohou být i oxfordky. Výběr je opravdu pestrý, setkat se můžete s oxfordkami plochými, s klínem nebo s podpatkem, dále máte na výběr z široké škály barev, potisků a materiálů. Z takového množství vás jistě alespoň jedny osloví.

Ploché oxfordky

Elegantní a stylové oxfordky (http://www.luxurymag.cz) Elegantní a stylové oxfordky (http://www.luxurymag.cz) Elegantní a stylové oxfordky (http://www.luxurymag.cz)

Boty bez podpatku nebo s velmi malým podpatkem jsou pro ženy nejpohodlnější. Z materiálů se využívá lesklý, matný nebo i semiš. Nejpůsobivější jsou pudrové odstíny nebo květinový potisk, jsou totiž hodně neutrální a univerzální.

Oxfordky na podpatku

Elegantní a stylové oxfordky (http://www.luxurymag.cz) Elegantní a stylové oxfordky (http://www.luxurymag.cz) Elegantní a stylové oxfordky (http://www.luxurymag.cz)

Alternativou klasických lodiček mohou být oxfordky na podpatku, které díky svému zavazování mnohem lépe drží na noze.

Semišové oxfordky

Elegantní a stylové oxfordky (http://www.luxurymag.cz)

Semiš trochu náročnější na údržbu, ale vypadá moc pěkně. Semišové oxfordky si zamilují hlavně ty z vás, které se vyhýbají lesklým materiálům. Jsou ideální k nošení na jaře a řadí se spíše k volnočasovému oblečení, jako jsou košile nebo polo trička.

Jak nosit oxfordky

Elegantní a stylové oxfordky (http://www.luxurymag.cz) Elegantní a stylové oxfordky (http://www.luxurymag.cz)

Deichmann

Jednobarevné béžové oxfordky obujte ke květinovým šatům s béžovým podkladem a naopak, květinové oxfordky k jednobarevným ša­tům.

Kombinujte oxfordky a kardigany do V na zapínání s malými knoflíčky nebo blejzry.

Oxfordky se dají nosit jak ke kalhotám chinos, tak i k džínům. Abyste boty více zvýraznily a přilákaly k nim obdivné pohledy, ohrněte si nohavice.

Vyzkoušejte semišové oxfordky na klínu a manšestrovou sukni nebo kalhoty.

Oxfordky na podpatku můžete využít také večer na parky ke koktejlovým šatům.

Pokud máte krátké nohy, zaměřte se na oxfordky v tělové barvě. V případě, že vás zaujaly chanelovské bílo-černé oxfordky, oblečte si k nim černé punčochy nebo kalhoty.

Zdroj: www.deichmann.com, www.polyvore.com

Autorem článku je Jana A. Článek najdete v kategorii obuv a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu