Jaká byla červencová letní móda na LuxuryMagu?

Jaká byla červencová letní móda na LuxuryMagu?

20. srpna 2010, móda 2010, letní móda, móda léto 2010, LuxuryMag

Sponzorované odkazy

Létní prázdniny se posunuly do své druhé poloviny a určitě každý konečně rád zabouchnul za sebou v práci dveře a nahlásil dovolenou s vidinou brzkého koupání u moře.** LuxuryMag**, váš oblíbený web-magazín o módě a životním stylu, si však žádnou dovolenou nevzal a ani nehodlá vzít a denně vám nabízí minimálně jeden článek o aktuálních trendech, nabídce ve vašich oblíbených obchodech, ale také poskytuje pravidelné pohledy do světa high fashion.

Hned první červencový den jsme přivítali na LuxuryMagu oprav­du stylově, a to kusem, který můžeme řadit mezi stálice letního šatníku každé ženy, a tím jsou nepochybně Riflové sukně, hned v druhé půlce měsíce jsme pak oslavili další typicky letní kus, a to džínové kraťásky. Taky jste si všimli, že ulice v letních měsících vypadají znatelně lépe? Myslím, že svůj podíl na tom budou mít i Dámské letní šaty, a to nejen ty krátké, které provokují muže k pohledům, ale i ty dlouhé, které jsou nesmírně chic. Snad každou ženu potěší, když si může dopřát něco krásného, a přitom za to neutratit hotové jmění. Krásné a stylové Letní šaty se dají totiž pořídit i dost levně. A ano, na druhou stranu se dají pořídit i šaty luxusních značek, při jejichž koupi, už vaše peněženka či konto nějakou tu zrátu zaznamená, avšak kdo by té kráse odolal?

K létu patří přirozeně koupání a ke koupání plavky, o nichž si na LuxuryMagu můžete toto léto číst už nějaký ten pátek, v červenci jsme vám představili nabídku Plavek Roxy a Calzedonia, které propaguje svoji tváří a bezchybným tělem božská Gisele Bündchen. Ani pánové nepřišli při výběru plavek zkrátka.

Louis Vuitton je značka, o které na LuxuryMagu píšeme často, neboť je naší oblíbenou, tentokrát jsem ji dali prostor hned dvakrát, a to při představování bot Louis Vuitton a také nádherných šperků. Přehlídku kabelek v červenci obstarala značka Guess.

Ani na tradiční profily návrhářů se v minulém měsíci nezapomnělo, a musím říct, že se jednalo o velice zajímavá jména, jako například Hussein Chalayan, Elie Saab či Giuseppe Zanotti.

Věříme, že široká nabídka článků na LuxuryMagu vás i v červenci uspokojila a že se i nadále budete vracet pro inspiraci a zajímavé čtivo.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu