Dlouhé sukně / Zpestřete si pomalu končící léto

Dlouhé sukně / Zpestřete si pomalu končící léto

19. srpna 2010, Dlouhé sukně, Mango, Topshop, Next, dlouhé dámské sukně, sukně, sukně 2010, sukně podzim, sukně léto, podzimní sukně, letní sukně, elegantní sukně

Sponzorované odkazy

Pokud vám ještě ve vaší šatní skříni nevisí dlouhá sukně, pak je nejlepší období na to, si ji pořídit. Teploty venku nám pomalu, ale jistě klesají, a tak opět začínáme nosit delší kalhoty a trička s rukávem. S létem 2010 se však jen tak rozloučit nechceme, a tak se oblékáme do přechodných modelů, které letně ještě působí, avšak je nám v nich příjemně teplo. A právě i takovýmito modely jsou i dlouhé sukně. Dlouhé sukně působí trošku avantgardně a excentricky, a tak pokud se vám takový styl líbí, nemáte proč přemýšlet, zda si dlouhou sukni pořídit nebo ne. U dlouhých sukní je třeba si také všímat střihu, pokud máte totiž menší postavu, pak vám bude slušet úplně jiný střih dlouhé sukně, než tomu bude u žen vysokých. V dnešním článku se podíváme na modely dlouhých sukní u společností Mango, Topshop a Next.


Topshop

Anglická móda společnosti Topshop patří mezi ojedinělé, exkluzivní, neobyčejné a hlavně kvalitní. U následujících modelů dlouhých sukní společnosti Topshop si můžete všimnout podobného střihu všech sukní, které se snaží kopírovat postavu ženského těla. Z uvedeného výběru si můžeme také všimnout jednoduchých a spíše tmavších barev, které se vám tak budou skvěle hodit i k pestřejším svrškům. U značky Topshop si navíc můžete být jisté příjemným materiálem, který vám zaručí pohodlné nošení.


Next

A u modelů dlouhých sukní anglické módy zůstaneme i v tomto případě. I společnost Next si pro vás totiž připravila pár dlouhých sukní, ve kterých můžete zazářit. U této nabídky se můžete navíc inspirovat celou kombinací outfitů, od bot, topů až po ostatní módní doplňky. Stejně jako u Topshop, i u značky Next si můžete být jisté kvalitou, stylovostí a nejmodernějšími střihy.


Mango

A nemohli bychom si odpustit nezmínit ani oblíbené butiky Mango. Tato značka nám představuje jak klasické černé modely dlouhých sukní, tak i modely sukní vzorovaných. Mimo samotných modelů se v buticích Mango můžete těšit i na slevy, které se vztahují právě i na ony dlouhé sukně.


„Zdroj“: www.next.co.uk, www.mangoshop.com, www.topshop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu