CAROLLINI.CZ - Nový e-shop s italskou a španělskou obuví

CAROLLINI.CZ - Nový e-shop s italskou a španělskou obuví

22. března 2012, Campo di fiori, Gino Sentell, Menbur, Carollini.cz, e-shop Carollini, dámské boty, dámské boty e-shop, luxusní boty, luxusní obuv, italské boty, Tempesti, Gino

Sponzorované odkazy

Před pár dny byl spuštěný nový e-shop www.carollini.cz, který je zaměřený na prodej exkluzivní a vysoce kvalitní dámské obuvi. Nabídne sortiment převážně italských značek, které u nás nejsou na trhu běžně k dostání, a to ve třech řadách – business, party a casual. V sortimentu jsou zahrnuty rukodělně vyráběné malosériové baleríny italské značky Campo di Fiori, sandály s ozdobou krystalů Swarovski od exkluzivní italské značky Gino Sentell, elegantní italská značka volnočasové i společenské obuvi Giovanni Tempesti a španělská značka Menbur. Carollini.cz si zakládá také na kvalitě zákaznického servisu. Obuv bude doručena zdarma a do 3 dnů.

Carollini.cz se zaměřuje na prodej luxusní dámské obuvi, která je charakteristická kvalitním řemeslným zpracováním. Ve většině případů se jedná o ručně zpracovanou a koženou obuv, která má dlouhou tradici. „Ceny se pohybují v rozmezí od 2 do 6 tisíc korun. Díky tomu, že nejsme zatíženi vysokými náklady na provoz kamenných prodejen, dokážeme cenu eliminovat,“ uvádí Martin Klíma, majitel Carollini.cz.

Carollini.cz klade důraz na dokonalý zákaznický servis. Zboží je doručeno zdarma prostřednictvím služby PPL do tří dnů, platbu platební kartou je možné provést přímo u kurýra. „Zákazníkům budeme vycházet maximálně vstříc. Pokud například zjistí, že jim zakoupená velikost nevyhovuje, nabízíme výměnu zdarma, a to opět z pohodlí domova,“ přibližuje služby Martin Klíma. Kolekce obuvi bude během sezóny pravidelně doplňována a zároveň obohacena o nové modely. Od podzimu se e-shop navíc rozšíří o pánskou obuv.

Carollini.cz nabídne tyto značky:

Campo di Fiori – hravé balerínky plné barev

Italská značka Campo di Fiori působí na trhu už od roku 1965. Vyrábí velmi populární baleríny a zakládá si na tradiční rukodělné výrobě v malých sériích přímo na objednávku odběratele. „*Rozhodli jsme se pro tuto značku zejména kvůli preciznímu zpracování a vysoké kvalitě materiálů.“*, uvádí Martin Klíma. Výběr z jarní kolekce Campo di Fiori je inspirovaný romantikou a glamour stylem. Hlavním prvkem jsou mašle a puntíkové vzory. Převládají odstíny růžové, zlaté a šampaň.

Carollini.cz, Campo di Fiori, cena: 2 190 Kč

Gino Sentell – sandály zdobené krystaly Swarovski

Z Itálie pochází i další značka, a to Gino Sentell s více než třicetiletou tradicí. Carollini.cz nabídne kolekci, která je inspirována příběhy Tisíce a jedné noci. Kožené sandály v pestrých barvách od růžové po zlatou jsou zdobené krystaly Swarovski v různých barevných kombinacích, tvarech a velikostech.

Carollini.cz, Gino Sentell, cena: 5 090 Kč

Giovanni Tempesti – business obuv vysoké kvality

Třetím zástupcem italské obuvi je Giovanni Tempesti, prodávající pod značkou Tempesti, která zastupuje business řadu obuvi. Na prvním místě v této kolekci stojí elegance, nadčasovost, čisté linie a kvalitní zpracování. Barvám dominují černá, bílá, krémová a zelená. Ty dávají ženě neobyčejně silný pocit sebedůvěry, elegance a výjimečnosti.

Carollini.cz, Tempesti, cena: 4 890 Kč

Carollini.cz, Tempesti, cena: 4 890 Kč

Menbur – originální společenské modely

Luxusní španělská obuv značky Menbur je synonymem originální obuvi vhodné na párty a společenské události. Hlavním rysem kolekce jsou vysoké podpatky a neotřelé kombinace materiálů. Modely jsou podtrženy detaily jakými jsou krajka, broušené kameny a tyl.

Carollini.cz, Menbur, cena: 2 590 Kč

Carollini.cz, Menbur, cena: 3 690 Kč

Kompletní kolekci Carollini.cz najdete na: www.carollini.cz.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii obuv, letní boty, lodičky a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu