Balerínky značek Baťa, CCC, Deichmann a další

Balerínky značek Baťa, CCC, Deichmann a další

29. března 2012, jaro 2012, balerínky na podpatku, lakovaná obuv, balerínky, baleríny, CCC, Baťa, Deichmann, Humanic, Mixer

Sponzorované odkazy

Jaro už je tu a my bychom měli ze svých botníků vyhodit či uskladnit na další zimu kozačky a sněhule a porozhlédnout se po nějakých nových botách, které se nám budou na jaře 2012 nosit mnohem lépe. Krom všestranných tenisek jsou to balerínky, které budou letošnímu jaru vládnout. Podíváme se na to, jaké krásné balerínky nám nabízejí známé značky, které jsou u nás dostupné.

CCC

Osvědčená značka CCC, která by neměla urazit žádnou z nás, přichází s balerínami, které by nás neměly až tak překvapit. CCC vsází na osvědčenou kvalitu a u svých balerínek se nehrne do žádných větších akcí. Balerínky CCC jsou vyráběny v tradičních barvách černé, béžové, bílé či hnědé a doplněné jsou vždy o nějaký ten módní kousek v podobě kytičky, mašličky nebo tkaniček.

Baťa

Klasiku české značky Baťa všechny snad určitě známe, a proto víme, co si pro nás v kolekci balerín značka Baťa připravila. Balerínky značky Baťa se chtějí zavděčit všem, a proto je kolekce tak rozmanitá. Vybírat můžete z barevných, lakovaných, hadích, kytičkových nebo společenských balerín. Každá žena v každém věku si z balerín značky Baťa letošní jaro určitě vybere.

Deichmann

Též velmi dostupná a oblíbená značka Deichmann nám nabízí krásnou kolekci svých balerín. Jako vždy můžeme vybírat z mnoha stylů, ale u značky Deichmann jsou baleríny spíše konzervativnější záležitostí. Skvěle je využijete na procházkách po městě či v parku, když zrovna budete mít chuť pokochat se jarní přírodou.

Humanic

Určitě nesmíme zapomenout na značku Humanic, jejíž obchody jsou už v dnešní době ve všech větších nákupních centrech. Kolekce balerín od značky Humanic se mi velmi líbí, jelikož se vydává tou správnou střední cestou. Najdeme zde společenské kousky, ale i balerínky pestrých barev.

Mixer

A v poslední řadě je tu také méně známá značka, která ale vyrábí kvalitní a nevšední obuv. Jedná se o značku Mixer. Balerínky této značky jsou opravdu nevšedními kusy. Každý pár vypadá jinak a vy si říkáte, jestli všechny tyto boty patří k jedné značce. Mixer, jak je už z názvu patrno slučuje ve svých kolekcích všechny prvky, a proto má tak bohatý výběr.

Zdroje: www.ccc.eu www.bata.cz www.deichmann.com www.shoemanic.com www.mixershoes.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii obuv a letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu