Levi’s®  – Dokonalé džíny? Je to střihem, ne velikostí!

Levi’s® – Dokonalé džíny? Je to střihem, ne velikostí!

24. srpna 2010, Levis, Levi's, levisky, džíny, dámské džíny, Levi's Curve ID

Sponzorované odkazy

Ženy odjakživa touží po perfektně padnoucích džínech. Zkoušíme stovky střihů… a většinou bezúspěšně. 87 % žen touží po džínech, které by jim seděly lépe, a dokonce 95 % žen si myslí, že dokonalé džíny vůbec neexistují! Zkoušíme úzké, rozšířené i rovné džíny, střihy, které slibují prodloužení nohou, nadzvednutí zadečku, zeštíhlení stehen nebo zdůraznění pasu… a většinou jsme zklamány. To se brzy změní!

Levi’s® Curve ID – Revoluční dámské střihy

Značka Levi’s® provedla nejrozsáhlejší globální průzkum zaměřený na střih oblečení v současné historii. Po celém světě oslovila 60 000 žen a zjišťovala jejich velikosti, tvary a, co je nejdůležitější, křivky. Na základě 3D tělesných skenů byly identifikovány tři základní tvary těla, které jsou vlastní 80 procentům žen. Podle těchto proporcí Levi’s® připravil nový systém velikostí, které nesou označení Slight, Demi a Bold Curve. Velikost dámských džínů se již nebude určovat jen podle pasu, ale také podle rozdílu mezi obvodem boků a zadečku. Výsledkem je dokonale padnoucí džínová kolekce v historii, kterou od poloviny srpna můžete vyzkoušet i v českých a slovenských Levi’s® Storech.

Jaké máte Levi’s® Curve ID?

Nejste si jistá, k jakému typu postavy patříte? Pomohou vám to zjistit asistenti v Levi’s® Storech. Změří vám obvod boků (10 cm pod pasem) a zadečku (20 cm pod pasem): právě rozdíl mezi nimi určí vaše Levi’s® Curve ID – čím vyšší, tím výraznější máte křivky.

Slight Curve / Rovné křivky (rozdíl menší než 7,6 cm) – tento střih je určen pro rovnou chlapeckou postavu, je zúžený v bocích, krásně zformuje zadeček, a tak vám dodá ženské proporce a vy se budete cítit dokonale sexy.

Demi Curve / Normální křivky (rozdíl 7,6–12,7 cm) – možná máte křivky „tak akorát“, ale přesto se vám stává, že běžné džíny vám v bocích příliš nesedí? Střih Demi Curve podtrhne a zjemní vaše ženské tvary.

Bold Curve / Výrazné křivky (rozdíl 12,8–16,5 cm) – jste-li obdařena plnými ženskými křivkami, běžné džíny vám pravděpodobně v pase odstávají. Nový střih Bold Curve vaši postavu dokonale obepne a zvýrazní váš štíhlý pas.

Všechny tyto proporcionální střihy jsou k dostání s různými typy nohavic – se zúženými, rovnými i mírně rozšířenými, a v mnoha barvách i povrchových úpravách – od černé přes celé spektrum modré včetně trendy vyšisovaných odstínů až po hit sezony – pudrovou šedou. Prostě… džíny Levi’s® Curve ID jsou jediné džíny, které kdy budete potřebovat!

Dárek jen za vyzkoušení

Pokud se od 27. srpna stavíte v některém z Levi’s® Storů a vyzkoušíte si nové střihy Levi’s® Curve ID, získáte stylovou plátěnou tašku.

Zdroj: levi.com/women

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu