Přepychové příslušenství k Vašemu iPhone / iPhone příslušenství

Přepychové příslušenství k Vašemu iPhone / iPhone příslušenství

2. října 2008, iPhone, Vertu, Peter Aloisson, Louis Vuitton, pouzdra na iPhone, pouzdra Louis Vuitton

Sponzorované odkazy

Český trh se pomalu plní „krasavcema“ iPhone, starší i nové- třetí generace a na trhu se již začínají objevovat i překrásná příslušenství známých módních ikon.

iPhone příslušenství – Louis Vuitton

Pozadu tak nezůstává ani módní dům Louis Vuitton, který nabízí pouzdra se specifickými písmeny LV. V nabídce je pak hned několik typů, rozlišených barvami a stylem. Ve spolupráci s Apple iPhone vznikla pouzdra nejen pěkná na pohled, ale i velice kvalitní a praktická, poskytující Vašemu iPhone maximální bezpečnost a eleganci. Cena luxusních pouzder začíná na 225 dolarech (v přepočtu asi 3770 Kč) a končí na 1120 dolarech (v přepočtu 18800 Kč) za pouzdro z aligátoří kůže.

Svůj iPhone si můžete zkrášlit i jinak. Co takhle pouzdro vykládané diamanty a zlatem? Že to už je trochu přehnané? Kdepak! V Americe, kde iPhone vyvolal obrovskou vlnu nadšení se i toto pouzdro dalo vidět vidět. Pouzdro vykládané osmnácti karátovým zlatem, dvaačtiřiceti diamanty byl k mání za rovných dvacet tisíc dolarů. V takovémto případě se konečná částka za telefon blíží známé značce Vertu, která proslula obrovskými cenami za jednotlivé telefony.

iPhone příslušenství – iPhone Princess Plus Edition

A pokud se blížíme cenou, tak proč ne iPhone à la Vertu? Tento nápad měl již rakouský designer a klenotník Peter Aloisson (ve světě luxusních produktů velmi známý, mezi kolegy klenotníky je považován za extravagantního umělce). Aloisson velice rád zkrášluje a znevšedňuje věci běžné, známe a nijak nevynikající. Tak se stalo i u iPhone, kterého dnes zná díky médiím asi každý. Svůj výtvor nazval iPhone Princess Plus Edition a zřejmě jde o nejdražší iPhone na světě. Cena takovéhoto přístroje se řítí do závratných částek, začíná dle strukturovanosti na 176 tisících dolarů (v přepočtu 2 820 000 Kč). Aloissonův iPhone vyniká 318 diamanty se 17,75 karáty a původní lesklý kovový rámeček nahradil bílým zlatem. Pro méně movité pak tuto verzi upravil a finální cena iPhone klesla na šedesátšest tisíc dolarů. Zde už však není tolik diamantů a dokonce chybí i bílé zlato. Server rumobile.org přinesl informaci, že prvním majitelem luxusního iPhonu se stal ruský podnikatel, ale jméno se úzkostlivě tají.

Tak jak ozdobíte vy svého „iPhone miláčka“?

Zdroje: www.iphonemania.mobilmania.cz, www.trendy.bigmobil.cz, www.idnes.cz

Autorem článku je Martina Š.. Článek najdete v kategorii technika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu