Bentley New Continental GT / Mistr vznešenosti v novém kabátě

Bentley New Continental GT / Mistr vznešenosti v novém kabátě

13. dubna 2012, Bentley New Continental GT, auto, auto moto, New Continental GT, Continental GT, Bentley, Bentley Continental

Sponzorované odkazy

Britská značka Bentley slaví už několik let úspěchy s modelem Continental GT, který v sobě kloubí nadčasovou technologii a design, přesto se přikláním k modelům z minulého století, se kterými firma Bentley začínala.

Přesto první Continental GT už má pár vrásek a tak je potřeba představit jeho mladšího bratra, s jehož názvem si lidé z Bentley nelámali hlavu a jednoduše ho nazvali New Continental GT. Nové gétéčko se může pyšnit ladnějšími tvary, přesto základní konstrukce a robustnost zůstala zachována, takže auto stále vypadá nadřazeněji než všichni jeho kolegové.

Přes obrovský výkon a sportovní vzhled je Continental považován za praktické auto pro denní ježdění do práce, ovšem jeho vlastník asi nebude parkovat na obyčejném parkovišti před fabrikou. Cena sice není nejnižší, ale přece se říká, že za styl a eleganci je třeba si připlatit, takže si odpustíte nějaké ty boty, nový oblek či kabelky a rázem máte nový kousek v garáži, který vám rozhodně poslouží jako módní doplněk.

zdroj: bentleymotors.com

Autorem článku je Hura. Článek najdete v kategorii auto moto.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu