Pánské chinos kalhoty

Pánské chinos kalhoty

15. dubna 2012, pánské chinos, pánské kalhoty jaro 2012, pánské kalhoty chinos, pánské bavlněné kalhoty

Sponzorované odkazy

Když ovládly džíny nejvyšší příčky oblíbenosti, zdálo se, že je jen tak snadno nic nepřekoná. Původně pracovní kus oblečení je považován za základ pánského i dámského šatníku. Džíny lze kombinovat naprosto se vším. Vytvoříte s nimi elegantní, sportovní i zcela ležérní look.

Nicméně poslední módní trendy jednoznačně přinášejí pro sezónu jaro/léto 2012 kalhoty nazývané chinos. Jsou si velmi podobné v pánské, dámské i dětské variantě.

Jedná se o letní bavlněné kalhoty, které jsou určené pro nošení ve volném čase. Tomu odpovídá i komfortní střihové zpracování. Nicméně jsou považovány za společenštější, nežli jsou džíny. Pokud k nim obléknete sako a košili, velmi snadno vytvoříte elegantní outfit vhodný téměř pro každou událost. V jarních dnech patří mezi oblíbené kombinovat je se slabým svetříkem.

Velká nabídka chinos od Next

Značka Next se vždy pyšní pohodlnou volno-časovou módou v jednoduchém stylu. Oblečení se navzájem perfektně doplňuje a lze zde nakoupit bez větších problému pro celou rodinu.

I u kalhot chinos najdeme více střihových variant. V současné době se dává přednost střihu slim fit, který je ale díky bavlněnému materiálu dostatečně komfortní. K populárním barvám se řadí krémová, modrá nebo hnědá (v různých odstínech).

Objevují se také nažehlené puky, což umocňuje elegantní vzhled.

Moderní chinos se sníženým sedem na Asos

Populární e-shop asos.com drží vždy krok s módními trendy. Chinos se sníženým sedem a ve slim fit střihu jsou k dostání v mnoha barevných provedeních.

Dokonce lze vybrat i mezi délkou sníženého sedu a mezi zúžením nohavic, které se nosí ohrnuté.

Pánské chinos letošní sezónu nesmí chybět ve Vašem šatníku. Jsou pohodlné a jsou naprosto in. Vytvořte jedinečný outfit v elegantním i městském stylu.

Zdroj: www.asos.com , www.nextdirect.com , thinkstock

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu