Blýskněte se! / Trendy metalické sukně

Blýskněte se! / Trendy metalické sukně

11. dubna 2012, sukně jaro 2012, minisukně, sukně na party, oblečení na party, šaty na party, metalické sukně, metalické barvy

Sponzorované odkazy

Teplé počasí vám dává skvělou příležitost, jak ukázat vaše krásné nohy v šatech nebo sukních. Určitě jich máte ve skříni několik, možná vlastníte i nějakou džínovou obdobu. Musíte uznat, že jsou bez nápadu a určitě je máte jen proto, že se stejně jako džíny prostě hodí ke všemu a vy nemusíte dlouze přemýšlet, co si k ní vzít. Jde o tu nejčastější variantu, stala se masovou záležitostí, každý den v nich potkáte desítky lidí, vy se ale chcete lišit ne? Nechejte ji tedy ve skříni a zkuste trend tohoto jara – sukni v metalických odstínech.

Metalické sukně budou na sluníčku házet skvělé odlesky a zaručeně tak upoutají pozornost ostatních. Metalickou sukni si můžete pořídit přesně podle vaší postavy a představ, zatímco dlouhé pouzdrové sukně mohou evokovat eleganci a luxus, minisukně budou připomínat disko éru 80. let, jsou proto ideální na oslavu nebo párty.

Metalické barvy nahradily ne moc praktické flitrové kousky, které po čase rozhodně nevypadají tak, jak jste si je pořídily, u sukní a kraťasů to platí obzvláště. Nemusíte se bát sednout, aniž byste se bála, že si flitry zlámete nebo pokřivíte.

Nehrajte si na straku a nechejte zlaté a stříbrné šperky doma, nekombinujte také dva metalické kousky v různých odstínech zároveň, třeba zlatou a stříbrnou. K blýskání stačí jen jedna věc, ostatní by odvádělo pozornost. Platí to ale i v případě úplně totožných odstínů, kdo taky touží vypadat jako sci-fi robot, že.

Znovu se můžete přesvědčit, že v jednoduchosti je síla. Metalické sukně doplňujte o minimalistické doplňky, neutrální barvy, základní kousky a zkuste i jednoduchý make-up, které pozdvihnou vzhled vaší sukně a dají jí vyniknout.

Pod pojmem metalické sukně si každý představí něco jiné. Nemusíte se zrovna „alobalově“ lesknout, stačí i nitky vpletené do sukně nebo jemný lesk. I když asi nejčastěji narazíte na bronzovou, stříbrnou a zlatou, zkuste také barvy! Tady ovšem platí pravidlo jednoduchosti v plné síle.

Jestli se vám trend metalických barev zalíbil, můžete vsadit třeba i na efektní sáčka, topy nebo kalhoty, které vás zaručeně rozzáří.

zdroj: asos.com, net-a-porter.com

Autorem článku je Katka J.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu