Na vlně romantiky a jemnosti / Intimissimi jaro 2012

Na vlně romantiky a jemnosti / Intimissimi jaro 2012

18. dubna 2012, Intimissimi, jaro 2012, Intimissimi jaro, spodní prádlo, svatební prádlo, podprsenka, kalhotky, negližé, pyžamo, košilka, trendy prádlo, svůdné prádlo

Sponzorované odkazy

Jaro už definitivně převzalo vládu nad počasím a s ním přichází i chvíle pro nové a svěží barvy oblečení, spodní prádlo nevyjímaje. Zatímco k zimě se hodí například tmavé krajkové prádlo, to jarní se nese na vlně romantiky, jemnosti a ženskosti. Pokud to jsou kousky, které vám ve sbírce chybí, můžete tento nedostatek napravit například v obchodech značky Intimissimi, na jejichž jarní kolekci se dnes podíváme.

Must-have: květinový set

Zdá se, že bez podprsenky a kalhotekkvětinovým potiskem se letos na jaře prostě neobejdete. Tento vzor totiž vévodí nejen jarním trendům, ale i kolekci Intimissimi, kde se objevuje velmi často. Vedle něj hrají důležitou roli i barvy starorůžová, bílá a slonovinová a možná trochu překvapivě i tmavě modrá.

Noční košilky, pyžama a negližé

Někomu možná vyhovuje spaní v obyčejném tričku, někdo si ale na dokonalé noční oblečení potrpí. V kolekci Intimissimi jaro 2012 nechybí jak klasická dvoudílná pyžama s tričkem a kraťásky či dlouhými kalhotami zdobená hravými potisky či vzory, tak ani luxusní noční košilky a negližé v jemných barvách. Z materiálů vedou většinou satén a bavlna, na ozdobné lemovaní je samozřejmě použita nezbytná krajka.

Kolekce pro nevěsty

Jaro je každoročně obdobím svateb a i na nevěsty značka Intimissimi myslí. Vytvořila pro ně speciální kolekci v bílé a hnědorůžové barvě, která obsahuje podprsenky, kalhotky různých stylů, podvazkový pás, košilky a také negližé. V tento velký den je totiž pohodlné a dobře padnoucí spodní prádlo nezbytností.

Tvarovací prádlo pro dokonalé křivky

Pro ženy, které nejsou se svou postavou úplně spokojeny, nabízí Intimissimitvarovací spodní prádlo, které vám vykouzlí svůdné křivky, po kterých toužíte. Můžete si vybrat tvarovací kalhotky, podprsenku, top, nebo rovnou celé body. Vše je především v barvách, které pod oblečením nebudou vidět, tedy bílé, černé a béžové, ale nechybí ani květinové tvarovací prádlo. Kromě bezvadného efektu vás u tohoto spodního prádla zajisté okouzlí i krásný vintage vzhled.

Zdroje: www.intimissimi.com, Youtube

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu