Šaty jaro/léto 2012 / Vyberte si ty pravé!

Šaty jaro/léto 2012 / Vyberte si ty pravé!

22. dubna 2012, šaty léto 2012, letní šaty, dámské šaty, šaty, jarní šaty, jaro 2012, barevné šaty, Zara, Bershka, Mango, Tally Weijl, šaty s potiskem, šaty s límečkem, květované šaty, peplum

Sponzorované odkazy

Možná jsme se šatům přes zimu z pochopitelných důvodů trochu vyhýbaly, ale právě probíhající jaro už k jejich nošení doslova láká. Tento kus oděvu je navíc letos opravdu in a už teď můžeme šatů v obchodech vidět spousty. O trendech, které letos šatům velí, jste se už na LuxuryMagu mohly dočíst. Dnes vám poradíme, kam pro trendy jarní šaty zajít.

Různorodá Bershka

Opravdu různorodou nabídku si pro nás připravila španělská značka Bershka. V jejich kolekci nechybí sexy přiléhavé šaty ani rozevlátější a vzdušnější modely, najdeme zde jak jednoduché šaty v jedné barvě, tak i divoké potisky a vybrat si můžete i mezi modely bez ramínek, s úzkými ramínky nebo i rukávy. Opravdovým hitem letošní sezóny jsou šaty, které mají vpředu sukni kratší než v zadní části a tento asymetrický střih nechybí ani u značky Bershka. Dalším trendem, který se v kolekci objevuje, jsou aztécké vzory, které na šatech s vhodnými doplňky a šperky vypadají úžasně!

Dívčí Tally Weijl

Šaty značky Tally Weijl se nesou ve velmi dívčím duchu a odpovídají tomu jak barvy, kterým vévodí růžová, bílá a černá, tak i květinové potisky, zdobení v podobě kanýrků a řasení, a také vypasované střihy. Převažují zde šaty délky mini a midi, ale jelikož i maxi šaty jsou letos in, pár jich u Tally Weijl také objevíte.

Trendy Zara

Nejvíce se na vlně nejnovějších trendů nesou šaty značky Zara. Nechybí zde snad žádný z aktuálních hitů, jakými jsou šaty s límečkem, peplum, šaty tulipánového střihu, krajkové šaty, nebo bohaté potisky. Z barev převažují bílá a odstíny nude, ale kolekci samozřejmě rozzářilo i několik barevnějších kousků v trendy pastelových odstínech, a stejně jako u Tally Weijl se i zde objevuje poměrně mnoho šatů v černé.

Originální Mango

Další španělská značka, Mango, si pro nás nachystala spoustu velmi originálních kousků, ve kterých bude každá žena nepřehlédnutelná. Pozornost zde přitahují například šaty zdobené tropickými a exotickými potisky, šaty připomínající šátek, flitry, cvočky, nápaditě umístěné zipy či trendy color-blocking.

Zdroje: www.bershka.com, www.tallyweijl.com, www.zara.com, www.mango.com, Thinkstock

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu