Pozor, přichází skvělé trendy batohy!

Pozor, přichází skvělé trendy batohy!

21. dubna 2012, školní batoh, riflovina, denim, riflové batohy, trendy batohy, jaro 2012, tribal, květiny, kožené batohy

Sponzorované odkazy

Náš tip jsou batohy britské značky Mi Pac, které koupíte např. na www.queens.cz/Mi-Pac.

Ve chvíli, kdy se zrovna nechystáte na ples nebo na důležitou párty, byste mohly zkusit skvělé batohy. My ženy nemusíme přeci v každé chvíli vypadat elegantně a dokonale žensky. Na výlety, na nákupy nebo při sportování trendy batohy skvěle využijete. A mají také mnoho výhod! Většina s trendy batohů jsou unisex, skvěle vypadají, existuje strašná spousta druhů a ještě ke všemu myslí na naše zdraví! Většina kabelek a tašek totiž našemu zdraví neprospívá, jelikož je většinou nosíme jen přes jedno rameno a to velice zhoršuje postoj těla a při tom i celkový stav naší páteře.

Květiny

K jaru nepochybně patří květiny a tak jsou i skvělým vzorem pro trendy batohy. Květinové trendy batohy vám zpříjemní celý den a navodí vám pocit dobré nálady. Nebojte se je vyzkoušet, protože určitě neprohloupíte! Květinami se to všude jen hemží, a to ne jen za vašimi okny, ale i v obchodech, a proto ke svému květinovému batohu naleznete všude spoustu doplňků.

Kůže

Jestliže si přeci jenom budete chtít zanechat trochu té elegance, můžete vyzkoušet kožené batohy. Kožené batohy dělají čest svému jménu, jelikož investice do nich se vám určitě vyplatí. V případě že si svůj batoh zamilujete a budete ho používat pořád, časem to na něm bude velmi znát. U kožených batohů by se vám ale tohle stát nemělo. Kůže je úžasný materiál a kožený batoh vám může vydržet klidně celý život.

Barevné

Barvy jsou oblíbené snad u všech generací a barevné batohy jakbysmet. Tyto trendy barevné batohy skvěle využijete do školy nebo na výlet. Různobarevnost je skvělým skrývačem skvrn a nečistot, které se na školních a výletních batozích velmi často objevují. A jestliže nevlastníte minimálně tři školní batohy, nemůžete si dovolit je prát každý týden minimálně dvakrát.

Menší

Skvělou vychytávkou jsou batohy, které jsou o něco menší. Tyto trendy batohy perfektně využijete při sportování. Můžete si do něj dát mp3 přehrávač s muzikou, malou svačinku a láhev s vodou nebo sluneční brýle. Přece byste všechny tyto věci například při bruslení nedržely v ruce.

Riflovina

Znovu v kurzu je letos riflovina. Jestliže jste se už vydali nakupovat do větších nákupních center, určitě jste zaznamenaly, že se to všude riflovinou jen hemží. Dá se to brát jako velký comeback tohoto materiálu a lze označit riflové oblečení za retro, jelikož velkým boomem byla riflovina v 80. letech, kdy mladí lidé z riflového materiálu měli skoro veškerý svůj outfit. Výjimkou tedy nejsou ani batohy, a protože je denim velice v módě, lze brát riflové batohy jako trendy. Určitě s nimi nebudete mít žádný problém. Skvěle se kombinují a ke všemu se hodí.

Tribal

Velice módní je letos tribal trend. Vyznačuje se barevností, zdobením a hlavně různými etno vzory a potisky. Tribal trendy batohy jsou velmi zmoderněné a k tradiční tribal módě mají docela daleko. Ale i tak se dají přesně určit a odlišit od ostatních.

Zajímavé

Nevěřili byste tomu, ale trendy batohu mohou být i skvělou zábavou. Vyzkoušejte například batoh, který nebude na vašich zádech vypadat jako batoh, ale jako zvířátko, hudební nástroj, oblíbená kreslená postava nebo balík slámy.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii tašky a batohy.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu